MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Blog İsim Önerileriniz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Benim Acil Bir Blog İsmine İhtiyacım Var İftardan Sonra Açarım Dedide Ben İsim Düşünemedim Varmı Önerileriiz Genel Bir Blog İçin
Sitenizin adı sanırım GenelPaylas zaten. Bloguda alt domain olarak yani "blog.genelpaylas" olarak açabilirsiniz diye düşündüm. Ya da çok basit gibi görünse de diğer sitenizle bağlantılı olmak adına "genelblog" olarak alabilirsiniz diye düşündüm. Kolay gelsin, iyi forumlar Mahcup
(02-07-2014, Saat:21:26)iCarly Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenizin adı sanırım GenelPaylas zaten. Bloguda alt domain olarak yani "blog.genelpaylas" olarak açabilirsiniz diye düşündüm. Ya da çok basit gibi görünse de diğer sitenizle bağlantılı olmak adına "genelblog" olarak alabilirsiniz diye düşündüm. Kolay gelsin, iyi forumlar Mahcup

genelblogu da arkadaş genel blog ismi önerirmisin dediğimde söyledi beğenmedim fazla Mahcup
Peki o zaman "blogoku, blog-oku, seninblogun, tamblog" gibi şeyler geldi aklıma kusura bakmayın isim bulmada hiç iyi değilimdir Açık Ağızlı Gülümseme Mahcup
Bende iyi değilimdir hep isim önerileri alırım bulamıyorum napayım Açık Ağızlı Gülümseme Mahcup
Bir iki tane bulsak sitenizde, facebook sayfanızda vb. hangisi olsun diye anket yaparsınız aslında ama hem bulamadık hemde rakiplerin alan adını çalma ihtimali var Nasıl - Neydi
Öyle tutulmuş bir facebook sayfam yok hesabım varda arasında isim önericek adam yok Açık Ağızlı Gülümseme
Bana kaldın o zaman Açık Ağızlı Gülümseme "eglenceliblog, blogismiyok" vb. gibi değişik şeyler diyecem de bunlar da değişik değil işte Açık Ağızlı Gülümseme
Sayfalar: 1 2