MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google Seo inc/functions.php hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : http://www.bidunyaforum.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.13
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Seo,
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Google seo eklentisini kurdum. Herşeyi yaptım hatam şu

URL ayarlarınızın tam anlamıyla çalışabilmesi için Google seo uyumlu, inc/functions.php dosyasını yüklemeniz gerekiyor. Ayrıntılı bilgi için Belgeyi inceleyiniz.

Demekte bunu yapamadım internetten baktım ama function dosyası yüklemek gerekli 1.6.13 uyumlu functions dosyası hangisidir teşekkürler

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
Hocam bence ufacık hatalarda konu açmaktan vazgeçin. Google seo konusunda resimli anlatım linki var.

Konu link: http://mybbdepo.com/google-seo-kurulumu-...onusu.html
mybb 1,6,13 paketi indir ve orada inc klasöründe var yükle kardesim
resim

Hocam bu resimdeki gibi çıkmıyor bende uygula olsa yapabilirdim.

1.6.13 indirip attım olmadı hata halen var
Kuramıyorsanız vazgeçin hocam. İlla kurmak zorunda değilsiniz ha kurmayı çok istiyorsanız forumu temizden tekrar kurup güncellemelerini yapın, sonra Google Seo'yu kurarsınız. Hiçkimsenin yaşamadığı bir sorunu siz yaşıyorsanız sıkıntı sizde demektir.
(24-06-2014, Saat:14:42)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kuramıyorsanız vazgeçin hocam. İlla kurmak zorunda değilsiniz ha kurmayı çok istiyorsanız forumu temizden tekrar kurup güncellemelerini yapın, sonra Google Seo'yu kurarsınız. Hiçkimsenin yaşamadığı bir sorunu siz yaşıyorsanız sıkıntı sizde demektir.

hhaha sizeneki bundan Gülümseme ben soruyorum sizene isteyen cevaplar isteyen cevaplamaz Gülümseme bir sorunum var ve bunu konu olarak açtım denedimmi dediklerini evet olmadımı olmadı. Forumu zaten hosting i taşıdım hatalar o yüzden oluşuyor forumda ilk kez kurulmuş olsa hata çıkmayacak. Bilgin varsa yaz yoksa yazma konuya saol
sorunu sana anlattık işte factions.php dosyasını tekrar at
(24-06-2014, Saat:14:53)ArseniC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sorunu sana anlattık işte factions.php dosyasını tekrar at

1.6.13 indirildi inc/functions.php tekrar atıldı hata yine aynı.
Sayfalar: 1 2