MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: TorrenTime.Org Reklam Alımları Başladı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Öncelikle Konyu Önceden Açmıştım Fakat Vazgeçtim Yeni Oldugundan , Sonra Yeniden Açtım Belirtmek İstedm Gülümseme

Merhabalar , 3-4 Gün İçinde Açmıs Olsamda İyi Hit'e Ulaşabildik. biliyorum ki 4 Günlük bir forumda bu fiyatlarla reklam vermek istemezsiniz.Ben Yinede konumu açayım da ileride değerlenir elbet Gülümseme

Site adresi:
Kod:
http://www.torrentime.org
Günlük hit sayısı, kaynak link:300+ Kaynak yok Siteye girip bakabilirsiniz.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Torrent Paylaşım Forumu
Domainin yaşı: 1 Yıllık
Pagerank değeri: 0
Alexa : Bilmiyorum Ama İçindeyim Açık Ağızlı Gülümseme

*1 Aylık Reklam Fiyatı 7 TL
*2 Aylık Reklam Fiyatı 13 Türk Lirasi

ÖDEME ŞEKLİ : Avea Mobil'den Yapılacaktır.
başarılar hocam birde temanız benim açımdan berbat olmuş turuncu tema denerseniz belki yakışabilir
(22-06-2014, Saat:10:01)ThePeople Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]başarılar hocam birde temanız benim açımdan berbat olmuş turuncu tema denerseniz belki yakışabilir

Görünüşe Pek'te Önem Veriyorum Denilemez , Önemli Olan W@REZ Olmaması ve Kullanışlı Olması, Çogu Tema Dar ve Bu Çok Geniş İstediğim Gibi Gülümseme
Gopgle analitcy yandex metrica va koymalisiniz konuya. Yani reklam verecekler icin onlari gormesi lazim Gülümseme
Hocam Böyle Bir Zorunluluk Olmadıgımdan Kendi İsteğimle Eklemedim Melek - Masum
2 ay alanlar 1 lira zararda yalnız Gülümseme
(22-06-2014, Saat:12:17)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]2 ay alanlar 1 lira zararda yalnız Gülümseme

İşte Bendeki Kafa Açık Ağızlı Gülümseme 1 TL İndirim ile Düzelttim Açık Ağızlı Gülümseme
Günlük 300 hitiniz var şuandada hitin 4,5 Açık Ağızlı Gülümseme 184 üyeniz var fakat neden 300 hitiniz var. ?

Var olsa belli olurdu.

Ve alexa değerleri felan koymalısınız sizin reklam almanız şart bence .
Sayfalar: 1 2