MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nexusmmo.com reklam alımları başlamıştır
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar Nexusmmo.com forumunda reklam alımları başlamıştır. Reklam alanları ve Ücretler;

Site:
Kod:
www.nexusmmo.com

Reklam alanları;
  • Header

Reklam ücretleri;

1 Aylık : 10 TL
3 Aylık : 25 TL
9 Aylık : 80 TL
1 YIL : 100 TL

Ödeme Yolları:

Paypal

Reklam Seçenekleri;

Reklam boyutu 728X90 Boyutunda olmalıdır. Uzantısı JPG, PNG, GİF Olmalıdır.

İletişim:

Veya siteden " iletişim " bölümünden ulaşabilirsiniz.

resim

resim
Hocam Karşılıklı Reklam Yapmayı Düşünürmüydünüz ?

Kod:
www.torrentime.org
Karsılıklı yok malesef paraya ihtiyacım var yoksa daha sonra koycaktım reklam istegini
para bulursam paypala yüklemeyi planlıyorum 5 tl .com domain alacağım 12 tl backlink çalışması sonra reklam işi geliyor ilk tercihte siz olacaksınız sanırım
Bu siteye neden reklam vereyim sorusunun cevabını bulmak lazım reklam verirken. Bence 2 şey önemli 1-Reklam vereceğin sitenin hiti yüksektir girenler reklamın sayesinde senin sitene gelirler ve hit kazanırsın. 2-Reklam verdiğin sitenin pr , alexa vs. değerleri yüksektir kaliteli link alırsın sitenin değerleri yükselir. Sitenizi inceledim yukarıdaki bilgiler 2. seçeneğe uymadığını gösteriyor. Geriye kaldı tek seçenek hitiniz nedir acaba merak ettim. Reklam vereceğimden değil sadece meraktan soruyorum.Kendi sitemde çeşitli firmaların reklamlarını yayınlıyorum. Teklif onlardan geliyor. Anlatmak istediğim sitenizle reklam verenlere birşeyler vaadetmelisiniz ki sitenize reklam versinler. yoksa sizin siteniz gibi milyonlarca site var nette ve reklam almak öyle kolay iş değil. bence sitenizi daha geliştirip reklam alımına sonra başlamanız daha mantıklı olur. İyi kazançlar.