MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Galatasaray v1 Temasından İlk Görüntüler (Yakında Sizlerle)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Temayı büyük ihtimalle yarın tamamlarım şimdiden şekillenmeye başladı yorumlarınızı söylerseniz sevinirim eksikler varsa yaparım Gülümseme

resim
Güzel olmuş ama footerdeki fatih terim görselli iyi oturmamış iki tane yerine bir tane olsa ve tam otursa iyi olur diye düşünüyorum. Ayrıca lisans yazılarını küçültmelisin bence.
Pek Beğenmedim Default'a Az Edit Yapmıssın Defaulttan Çok Farkı Yok Ama Emege Saygı
Elinize sağlık fakat default temadan vazgeçmeli veya temanızı defaultla alakası olmayacak şekilde editlemelisiniz diye düşünüyorum.
yorumlar için teşekkürler paylaşmadan once bunları dikkate alacağım
Merhabalar
Bir önceki yayınladığınız temanızıda ele alarak şunları söylemek istiyorum ki, yaptığınız her iki temada default temaların çok az bir editlenmiş hali. Yani hemen hemen herkesin yapabileceği basit şeyler bunlar. Kendinizi geliştirmek ve daha iyi temalar yapmak için piyasadaki temaları inceleyebilir hatta bir çoğundan kod örneklerine bakarak öğrenebilirsiniz... Ekstra olarak tema çalışmalarınızı gördüğüm kadarı ile ücretsiz mybb hizmeti veren 10tl.net isimli siteniz üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. BU şekilde yapılan temalarda genelde resim ve js kodları başka bir adresten çağırılır ve temayı kullanmak isteyen kişi temayı kendi sitesine yüklemek istediğinde bazen bu resim ve js. dosyaları geç yüklendiği için sitenin geç açılmasına yol açar. Bu konuda size önerim en azından temalarınızı localhost üzerinde yapabilirsiniz...
format cd si kayıp Açık Ağızlı Gülümseme hostingerden site açtım artık oradan denemeleri yapıcam şu an biraz amatörüm belli oluyordur zaten yakında daha iyi çalışmalarım olacak inşllah devam edersem Gülümseme
formatla alakası yok. localhost için appserv ve odbc mysql connector programlarını sistemine yüklemelisin.
Sayfalar: 1 2