MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ziyaretçiye içerik gizleme adsense ye aykırımı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ziyaretçiye içerik engelleme google adsenseyi etkiler mi ban vs. gelebilir mi? Bu konuda ki tecrübelerinizi bekliyorum. sitesinde adsense kullanıp bu eklentiyi kullananların deneyimlerini bekliyoruz.
Ben bilmiyorum işinde ehli olanlara sormanız lazım fakat böel birşeyin google aykırı olacağını düşünüyorum.
Gruplardan, botlara özel grup açın , daha sonra admin kp. => ayarlar => Örümcek Botlar kısmından tüm botları tek tek o gruba aktarın. Bot ismine tıkladığınız zaman grup seçeneğini göreceksiniz zaten. Grup izinlerinide, konuları görebilir, forumları görebilir vs. güzel bir şekilde ayarlayın sorun olmaz. İzinlerde gereksiz yerleri kapatın botlara meşgul olmasınlar gereksiz yerlerde..
teşekkür ederim serkan hocam. ziaretçiye içerik gizlemeyi uzun zamandır düşünüyordum ama sırf adsenseye etkisini bilmediğim için erteliyordum. Dediğinizi deneyeceğim umarım olur. İlginiz ve yardımınız için teşekkür ederim.