MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: settings.php yi bozdum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sorunum Çözüldü konuya kilit atılabilir kendi çabalarımzla çözdük özelden destek falan yok 1 mesaj atın sonra umrunuzda değil.
Yeniden indirip settings.php'yi değiştirebilirsiniz Gülümseme
(10-06-2012, Saat:03:41)AlperDeniz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yeniden indirip settings.php'yi değiştirebilirsiniz Gülümseme
Sıfır settings.php nin içi boştur hemde bomboş Gülümseme kendi dosyanı başka bir sitenin dosyası ile karşılaştırıp hatayı bulmayı denemelisin. Yada localde veya boş bir sitede yeni mybb kurup onun settigns.php sini kullanmalısın ancak buda bi sürü ayarın gitmesine sitenin allak bullak olmasına sebeb olabilir.
e bize yardım emezmısınız

aslında cpanelden eydek aldım
backup-6.9.2012_21-09-41_wolfteam.tar.gz
tam yedek bastım bunu verdi

yükledim ama yıne aynı
Bu sitenin asıl sahibi kim ALLAH aşkına kslee123 mü gtgg mi gameseve123 mü porof34 mü.

Ayrıca nasıl nickler bunlar sayılar harfler karışık falan. Ayıp oluyor arkadaşlar lütfen biraz siteye saygınız olsun.
(10-06-2012, Saat:15:47)007combatant Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu sitenin asıl sahibi kim ALLAH aşkına kslee123 mü gtgg mi gameseve123 mü porof34 mü.

Ayrıca nasıl nickler bunlar sayılar harfler karışık falan. Ayıp oluyor arkadaşlar lütfen biraz siteye saygınız olsun.

007combatant abi arkadaşların açtığı konu için özür dilerim ben 007combatant abi yapamdık bi türlü sana özelden ftp de attımm catamot abi düzeltemezmisin
kslee duzelttım hacı bı face gel %10000 duzelttım hemde
Sorunum Çözüldü konuya kilit atılabilir kendi çabalarımzla çözdük özelden destek falan yok 1 mesaj atın sonra umrunuzda değil.