MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gurup idi değiştirmek ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Ben Forumdaki Gurup id Lerinden bir tanesini değiştirmek istiyorum
Mesela normal uye nin Gurup idi 2 ise ben bunu 0 yapmak istiyorum bunu nasil yapabilirim
(11-06-2014, Saat:23:50)djyee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba Ben Forumdaki Gurup id Lerinden bir tanesini değiştirmek istiyorum
Mesela normal uye nin Gurup idi 2 ise ben bunu 0 yapmak istiyorum bunu nasil yapabilirim

veritabanından usergroup adlı kolandan değiştirebilirsin
(12-06-2014, Saat:05:53)ottomanuel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]veritabanından usergroup adlı kolandan değiştirebilirsin
Bu değişiklikten sonra forumun işleyişi hakkında da bilgi verir misin? Mesela bu sıfır yaptığınız Üye grubu hangi izinlerden faydalanır ve hangi grupta görünür?
Lütfen site adresinizi code tagları içerisinde ekleyiniz.
(12-06-2014, Saat:09:40)tsunami Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(12-06-2014, Saat:05:53)ottomanuel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]veritabanından usergroup adlı kolandan değiştirebilirsin
Bu değişiklikten sonra forumun işleyişi hakkında da bilgi verir misin? Mesela bu sıfır yaptığınız Üye grubu hangi izinlerden faydalanır ve hangi grupta görünür?

kardeşim izinler değişmez sadece ismi değişir 0 a admini atarsın mesela 1 e s.m ları gibi