MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Webmaster forumu ile ilgili sorularım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba beyler. Bir webmaster forumu kurmak istiyorum ama tutar mı onu bilmiyorum. Sizlerinde bir görüşlerinizi alim istedim. Neler yapmalıyım vs. taktiklerinizi bekliyorum.
Benim Tavsiyem Asla Forum Kurmayın, Blog Yapın Bence
biz bi tane kurduk imzamda adres ekli daha önce bu işlerle uğraşmıştım mybb ile 1-2 aylık bir çalışma sonucu sitemi sattım sadece alan adı 50 tl verdim diğer şeyleri satmadım yeniden kuruyorum şimdi isterseniz katılabilirsiniz mod olarak
Ben webmaster hakkında bişey bilmiyorum yani sadece kodlama dillerini o işi çözebilsem yetecek bana ama nasıl öğreneceğim o önemli
Merhaba,
Bilgi olmadan o alanda yükselemezsiniz farkınız olmaz.
Bu yüzden biraz sabredip bilgi edinin daha sonra yeterli mertebeye gelince zaten anlayacaksınız ve o zaman site kurun.
Ama bunun için 1 ay gibi kısa bir süre değil en az 1 yıl 2 yıl gibi bir süreç gerekli.
Wm sitesi kurucaksınız.Az bir şeyde olsa php,asp,css,html,seo,javascript,jquery vs. gibi dillerde bilginiz olmalıdır.
Bilgi olmadanda açılmazmı açılır fakat diğer sitelerden farkınız olmaz anlatıcak bir şeyiniz olmaz.
Peki bu html,php,css vs. dillerini nasıl öğrenebilirim ?
İnternette videolu anlatımları mevcut veya yüz yüze kurslar ile öğrenebilirsiniz.