MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: TRK İndex Çalışması...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba değerli MDP üyeleri. Bu gün sizlere geçenlerde yapmış olduğum indexi sunacağım. Tasarım olmadan elimden geldiğince kodlamaya çalıştım. Şimdi ise yorumlarınızı bekliyorum..

resim
aşırı derece basit ellerine sağlık
(09-06-2014, Saat:23:16)ArseniC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]aşırı derece basit ellerine sağlık

Nereleri basit? Bana bunları açıklayabilir misin? Bir daha ki çalışma da ihtiyacım olacak.
Fakat şunun dip notunu düşeyim, herhangi birisi bu alanda hiçbir bilgisi yokken,
bkz:http://www.forumturkce.net/image.php?type=sigpic&userid=1&dateline=1401953414
diğer bir tasarımcıya üstelik bu işle yaklaşık 2 yıldır uğraşan birine basit kelimesini kondurabiliyorsa bu piyasada hiçbir grafikerin, tasarımcının yeri olmamalı. Üzücü oldu açıkçası, ama bu zamana kadar hep böyleleri geldi hep de gelecek.
Sizin yorumunuzdur saygı duyarım, sadece basit kelimesi insanın ne olursa olsun ağırına gidiyor. 3 günlük emeğin olduğu bir çalışmada.
CSS de profesyonel de değilim bunu not olarak düşeyim.
basitliğin önemi yok hoş olduktan sonra..

Beğendim
(10-06-2014, Saat:00:00)Saint Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]basitliğin önemi yok hoş olduktan sonra..

Beğendim

Teşekkür ediyorum ve katılıyorum, zaten günümüz tasarımlarında öyle uçan kaçan şeyler arayamazsın ki. Flat diye bir olay çıktı bu tasarımda her ne kadar olmasa da onlarda basit, sade renklerden ve materyallerden meydana geliyor. Diyecek söz yok, yargı koyulmuş. Gülümseme

Tekrar teşekkür ederim.
Böyle Harika Bir Çalışmaya Basit Demek Yürek İster Bence Çok İyi Olmus Dostum Ellerin Dert Görmesin !
(09-06-2014, Saat:23:51)Huracine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-06-2014, Saat:23:16)ArseniC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]aşırı derece basit ellerine sağlık

Nereleri basit? Bana bunları açıklayabilir misin? Bir daha ki çalışma da ihtiyacım olacak.
Fakat şunun dip notunu düşeyim, herhangi birisi bu alanda hiçbir bilgisi yokken,
bkz:http://www.forumturkce.net/image.php?type=sigpic&userid=1&dateline=1401953414
diğer bir tasarımcıya üstelik bu işle yaklaşık 2 yıldır uğraşan birine basit kelimesini kondurabiliyorsa bu piyasada hiçbir grafikerin, tasarımcının yeri olmamalı. Üzücü oldu açıkçası, ama bu zamana kadar hep böyleleri geldi hep de gelecek.
Sizin yorumunuzdur saygı duyarım, sadece basit kelimesi insanın ne olursa olsun ağırına gidiyor. 3 günlük emeğin olduğu bir çalışmada.
CSS de profesyonel de değilim bunu not olarak düşeyim.

günümüz tasarımlarında 'basitlik' önemli zaten. her yere 10 tane resim koymak iyi bir tasarım yapmak anlamına gelmez.

tasarım şahane olmuş hocam ellerinize sağlık.
Cümle Eksikliği Olduğunda Bu Sekilde Yalnıs Anlasılma olmus Kusuruma Bakmayın Açık Ağızlı Gülümseme
Basit Ve Sade Görünümü Var Gerçekden Cok Güzel bu mana da söyledim kötüleme amaçlı değil yalnıs anlasıldığım için tekrar özürdilerim
Sayfalar: 1 2