MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Fazla Hit
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba, forumda tek konu var onuda bu sabah açtım ama bir kaç saatte konu hiti 1500leri bulmuş bu nasıl oluyor? Pek bilgim olmadığı için soruyorum şunuda belirteyim online rekoru 5 olarak gösteriyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.
Açar açmaz o kadar hit olması spam botlardan dolayıdır. Dikkatli olun siteye kayıt olup konu açmaya başlamasınlar.
(09-06-2014, Saat:19:34)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Açar açmaz o kadar hit olması spam botlardan dolayıdır. Dikkatli olun siteye kayıt olup konu açmaya başlamasınlar.

Bu spamları nasıl engelleyebiliriz ? Bende de aynı sıkıntı oluyor ara sıra.
Evet bide bunlar site trafiğinden yiyor mu? şuan 2500lere çıktı konu hiti şaşırdım kaldım yani
Arkadaşlar Kayıtta Ek Güvenlik Sorusu , E-Mail İle Kayıt Olma vb. Ekleyince Üye Olamazlar.
(09-06-2014, Saat:19:49)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Kayıtta Ek Güvenlik Sorusu , E-Mail İle Kayıt Olma vb. Ekleyince Üye Olamazlar.
Kayıtta Captcha var bunu aşabilirler mi?
(09-06-2014, Saat:19:53)ziyay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-06-2014, Saat:19:49)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Kayıtta Ek Güvenlik Sorusu , E-Mail İle Kayıt Olma vb. Ekleyince Üye Olamazlar.
Kayıtta Captcha var bunu aşabilirler mi?

Mybb capatchayı aşabiliyor bir çoğu. reCAPTCHA kurmanızı öneriyorum.