MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Referans sistemi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Site: angelofdeathfrm.com

Sürümm: 1.6.13

Açıklama: Üye olurken Referans Bilgileri: kısmını boş geçersen bile kırmızı yazıyla The value you entered is invalid
diyor,?

İsim yazdıgında ise
Girdiğiniz kullanıcı adı sistemimizde mevcut yada engellenmiş olabilir. Lütfen farklı bir kullanıcı adı deneyiniz.
Girmiş olduğunuz E-posta adresi, başka bir kullanıcı tarafından kullanıyor veya engellenmiş olabilir. Lütfen farklı bir E-posta adresi giriniz.
Şablona uyunuz ünlem
Doldurdum.
(09-06-2014, Saat:13:47)likev1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Al doldurdum

Hazır formu doldurmaktan bile acizken o kadar yazıyı nasıl yazdın hayrete düştüm. Atarlı atarlı konuşmanın alemi yok. Kural varsa uyacaksın uymayacaksan çıkışbutonu yukarıda. Burada kimse senin nazını çekmek zorunda değil ünlem
Ne nazı hocam ? Şablonu Doldurdukdan sonra tema warez destek vermeyiz vs diyorsunuz diye öyle yazmışdım.
Temayı değiştirdim zaten Gülümseme
(09-06-2014, Saat:17:20)likev1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ne nazı hocam ? Şablonu Doldurdukdan sonra tema warez destek vermeyiz vs diyorsunuz diye öyle yazmışdım.
Temayı değiştirdim zaten Gülümseme

Bakıyorum da mesajını değiştirmişsin, tekrar okuyunca Al doldurdum lafı sana da ağır geldi sanırsam. Tema warez olayına gelirsek, ben açıkçası pek doğru bulmuyorum. Sonuç olarak adama teman warez diyorsun, gelen cevap tamam değiştirdim. Desteği veriyorsun sonra tekrar warez ile devam ediyor. Adamın buradan yaptığı çıkarım şu;
Desteği alacağın zaman default temaya dön, desteği alınca eski haline getir..

öneri - Fikir Siten açılmıyor, yapım aşamasında yazıyor. Siten açılmadan nasıl ontrol edip destek verelim ??
Domaini değiştirdim: http://www.wmofis.net/ buyur kardeşim Gülümseme bu arada overview görünmüyor ? yardım edermisin