MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Candy Theme ücretsiz mi oldu?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bazı yerlerde candy temasının yapımcısı tarafından ücretsiz olduğunu gördüm. Bu bir söylenti mi yoksa gerçekten ücretsiz dağıtıldı mı? Eğer ücretsiz dağıtıldıysa indirebileceğim bir konu var mı w@rez olmayacak şekilde
Böyle birşey yok, millet kendine kapı açıp w@rez temaları kullanabilmek için uyduruyor. Sen şimdi temanı 10 kişiye satıp sonra ücretsiz dağıtırmısın ? Birde böyle düşün bakalım. Ha, kul hakkı yemek hoşuna gidiyorsa dağıtırsın ya da w@rez kullanırsın onu bilemem..
(08-06-2014, Saat:14:46)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Böyle birşey yok, millet kendine kapı açıp w@rez temaları kullanabilmek için uyduruyor. Sen şimdi temanı 10 kişiye satıp sonra ücretsiz dağıtırmısın ? Birde böyle düşün bakalım. Ha, kul hakkı yemek hoşuna gidiyorsa dağıtırsın ya da w@rez kullanırsın onu bilemem..

Anladım bende bu konuda endişelendiğimden kullanmak istemedim iyice öğrenmeden Gülümseme

Peki tema önerisi almak istiyorum hangi bölüme konu açmam gerekiyor
(08-06-2014, Saat:14:46)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Böyle birşey yok, millet kendine kapı açıp w@rez temaları kullanabilmek için uyduruyor. Sen şimdi temanı 10 kişiye satıp sonra ücretsiz dağıtırmısın ? Birde böyle düşün bakalım. Ha, kul hakkı yemek hoşuna gidiyorsa dağıtırsın ya da w@rez kullanırsın onu bilemem..

Peki, siz söyleyin temayı satan kişi de suç işlemiyor mu temayı satan ülkemize vergisini veriyor mu?
(08-06-2014, Saat:18:39)haksan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Peki, siz söyleyin temayı satan kişi de suç işlemiyor mu temayı satan ülkemize vergisini veriyor mu?
Adamlar Türk değil ki neyin vergisini Türkiye ye vericek ?
Zaten lisanslamak için belirli bir miktar ücret ödüyorlarda lisans sahibi oluyorlar.
(08-06-2014, Saat:18:39)haksan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

İyi fikir aslında, temaları da mı gümrükten geçirtsek ne yapsak öneri - Fikir