MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sc Design Since 2010
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba MybbDepo Üyeleri

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

[CENTER]resim

resim

Ödeme Yapıldıktan 30-60 Dakika Sonra Logonuz Teslim Edilir

Web Tasarım / SEO / LOGO / WHCMS / MYBB / VBULLETİN / Afiş / Kartvizt

Logo : 20 TL

Afiş : 30 TL

Kartvizt : 40 TL
logo 20 tl mi Açık Ağızlı Gülümseme güldürdünüz bunlara çok benzeyen tasarımları ben daha uyguna da bulurum ama alıcısı vardır elbet kolay gelsin hayırlı satışlar
Hayırlı satışlar fakat fiyatlar bence biraz pahalı Melek - Masum
(07-06-2014, Saat:11:12)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]logo 20 tl mi Açık Ağızlı Gülümseme güldürdünüz bunlara çok benzeyen tasarımları ben daha uyguna da bulurum ama alıcısı vardır elbet kolay gelsin hayırlı satışlar

Bu tarz yorumları oldukça saçma bulmaktayım. Daha uygun bulabiliyorsan gider yaptırırsın. Hususi bunu buraya yazmana gerek yok.

(07-06-2014, Saat:11:21)R.Akyol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayırlı satışlar fakat fiyatlar bence biraz pahalı Melek - Masum

Fiyat konusunda yorum yapmak kimseye düşmez. İşi yapacak kişi o fiyatı uygun görmüşse olay bitmiştir. Başka söze gerek yok.

Arkadaşlar siz hayırlı satışlar yazsanızda yazmasanızda değişen birşey olmayacak. Diyecekseniz içinizden deyin, hayrı veren Allah hertürlü verecektir. İllaki birşeyler yapacağım diyorsanız teşekkür butonuna basarsınız olur biter Melek - Masum

** Bu düşüncelerime karşı olan varsa pm atın konuya yazmayın Melek - Masum
Hayırlı satışlar dilerim. Konudaki her grafiği tek tek inceledim ve her bir grafikte bulunan yazılar hariç her bir ikon,mascot vs. yardımcı grafikler hazır olarak kullanılmış. Hatta %80lik bir kısmıda elimde mevcut... Bu şekilde bir satış yapmak ve hazır grafiklerden kar elde etmek bence yanlış...

Ama yinede hayırlı satışlar dilerim.