MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Parayla Konu Kasacak Adam Aranıyor !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba Arkadaşlar Seo Destek için Site açtık Sitede Konu kasacak Arkadaş Arıyoruz Sizler için ücret Vericem Aşağıdaki Gibidir.

PayPaldaN Vereceğim

1300 Konuya---8TL

600Konuya--4TL

300Konuya--2TL

100Konuya--1TL

Neden az tuttum Derseniz Sitemizin Editörü CKeditör Yani Kopyala yapıştır Vbulletin gibi isteyenler Mesaj atın site adresini vericem ++

skypeden ekleyin

[email protected]
isterseniz biz üstüne para verelim Melek - Masum bu kadar emeğe o fiyat az bilginize. Melek - Masum
Ne EMEĞİNDEN bahsediyorsun adam kendi yazmıcak kopyala yapıştır yapacak ??

Editör zaten vbulletin Still
O ödediğin 8 tl varya kardeşim 1300 konu bir sitenin 100 tl farkına çıkarıyor.

Ve alıcılar hem görünüme hemde konulara bakıyor.

Yani emek okadar kolay harcanmaz.
Çok saçma fiyatlandırma yapmışsınız, 100 konu 1TL 1300 konu 8TL mantık?
Emeğin hakkını verin. Copy&paste konu olsa bile değmez. 20-30 konuyu 1 tlye açıyorlar copy&paste.
(06-06-2014, Saat:16:28)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Emeğin hakkını verin. Copy&paste konu olsa bile değmez. 20-30 konuyu 1 tlye açıyorlar copy&paste.

Kardeşim Sen Hangi KAFADASIN daha dün 400 Konuyu 2TLye açtırdım Sen uyu İşine git lütfen bide 20 Konu 1TL he hahahahahha Açık Ağızlı GülümsemeGöz kırpma
(06-06-2014, Saat:16:31)AliEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-06-2014, Saat:16:28)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Emeğin hakkını verin. Copy&paste konu olsa bile değmez. 20-30 konuyu 1 tlye açıyorlar copy&paste.

Kardeşim Sen Hangi KAFADASIN daha dün 400 Konuyu 2TLye açtırdım Sen uyu İşine git lütfen bide 20 Konu 1TL he hahahahahha Açık Ağızlı GülümsemeGöz kırpma

Üslübuna dikkat et. İşin piyasası bu şekilde istersen araştır. 3-5 çoluk çocuk bu fiyata açıyorsa açtır. Kopyala yapıştır ile siteni çöpe çevirirsin sadece.
Sayfalar: 1 2 3