MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: (DST) - Gün Işığı Zaman Ayarları Seçimini Değiştiriyor Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Kod:
GameFRM.Com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.13
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Prostat,Google Seo Vs.
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Üyenin Profiline Girdiğimiz Zaman Şu Anki Konumu "(DST) - Gün Işığı Zaman Ayarları Seçimini Değiştiriyor " Diyiyor. Online.PHP'dede Böyle.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim
Eee ben sorun göremiyorum?
(30-05-2014, Saat:18:38)Controller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eee ben sorun göremiyorum?

Heralde şey demek istedi biri profiline girince gün ışığı çıkıyormuş yani ben öyle anladım
(30-05-2014, Saat:18:40)honadi15 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(30-05-2014, Saat:18:38)Controller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eee ben sorun göremiyorum?

Heralde şey demek istedi biri profiline girince gün ışığı çıkıyormuş yani ben öyle anladım

Hmm eğer yanlış anlamadıysam sorun şu daha doğrusu sorun bile olmaya bilir.
Üye profili yerine Seçenekleri düzenle'ye giriyorsa öyle gözükebilir.
Yok Hayır Arkadaşlar Çoğu Kişide Böyle Görünüyor Eskiden Böyle Değildi.
Merhaba,
Bildiğim kadarıyla sitenizdeki tema feyzin yaptığı bir temaydı.İki siteyi de karşılaştırdım neredeyse birebir bu yüzden temayı satın aldığınıza dair bir belge göstermeniz gerekir.
Smyrna35 Hayır Aynı Değil En Önemlisi İse O Temada Çok Optimizasyon Var Bu Temada Çok Az. Anlayacağın Kadarıyla xFeyz'in Teması Değil.
Optimizasyon önemli değil.Header birebir, menü ve menü hover efekti birebir ve daha bir çok özelliği aynı yani warez bir tema neyse yardım eden çıkar umarım.
Sayfalar: 1 2