MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: mybb veritabanın içe aktarırken hata sorgusu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : forumgama.biz
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.13
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : -
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Arkadaşlar yedek veritabanıma içe aktarınca şu sorunu alıyorum.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim
Yedeğini aldığınız Mybb sürümü kaç acaba?
1.6.13
arkadaşlar en azından hatayı türkçeye çevirebilecek varmı ? lütfen
yokmu yardım edecek ?
Phpmyadminden users tablosunu onarmayı denediniz mi?
Hatada sql sorgusunda yazım hatası oldugunu söylüyor. WHERE usergroup IN() buradaki IN'in sağındaki parantezde parametre olması gerekiyor ve boş geldiği için hata veriyor. Nasıl düzeltileceği hakkında şuanlık fikrim yok Melek - Masum

Kafama takılan bir şey var. Normalde veritabanını geri yüklerken genelde girdi ve oluşturma sorguları olur. Bunda veri çekme sorgusunun ne işi var acaba Nasıl - Neydi
(28-05-2014, Saat:23:11)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hatada sql sorgusunda yazım hatası oldugunu söylüyor. WHERE usergroup IN() buradaki IN'in sağındaki parantezde parametre olması gerekiyor ve boş geldiği için hata veriyor. Nasıl düzeltileceği hakkında şuanlık fikrim yok Melek - Masum

Kafama takılan bir şey var. Normalde veritabanını geri yüklerken genelde girdi ve oluşturma sorguları olur. Bunda veri çekme sorgusunun ne işi var acaba Nasıl - Neydi

Sorun galiba mybb_user adlı taplonun usergroup adlı kolonunda ö.m attım Gülümseme