MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google Açıklama Değiştirme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba
resim
Sitem bu şekilde gözüküyor açıklamalarını nasıl değiştiririm
ben öyle yapmak istiyom sen kaldırmak istiyon .d
google bi dahaki index alışında ve güncellediği zaman linklerinizi o zaman düzeltilir bende de oldu siteniz google da ekliyse daha çabuk olur
Benim değiştirmek istediğim yer resimdeki işaretlediğim yerler

resim
Bilidğim kadarıyla ya footerde gözükecek ad olarak oraya "Dikkat! Teknoleji" yazmışsınız o yüzdendir, yada Forum başlığına öyle yazdığınız için olabilir.
Bunuda config yada settings dosyalarından değiştirebilirsiniz..
(19-05-2014, Saat:15:53)atomcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim değiştirmek istediğim yer resimdeki işaretlediğim yerler

resim

hocam öyle nasıl yaptınız benim googlede ilk başta forumum öytle bazı forumların alt kısımda gözükmesini istiyom bende
O kısım description. Yani açıklama kısmı. Sen tanımlamazsan ilgili sayfanın ilk kısmını otomatik alır. İstediğin sayfalara bunu ekle:
Kod:
<meta content='Açıklamanızı buraya ekleyin' name='description'/>
(19-05-2014, Saat:15:58)Saint Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(19-05-2014, Saat:15:53)atomcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim değiştirmek istediğim yer resimdeki işaretlediğim yerler

resim

hocam öyle nasıl yaptınız benim googlede ilk başta forumum öytle bazı forumların alt kısımda gözükmesini istiyom bende

Ben birşey yapmadım birkaç ay geçsin olur sitenizi google webmaser a ekleyin

(19-05-2014, Saat:15:59)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]O kısım description. Yani açıklama kısmı. Sen tanımlamazsan ilgili sayfanın ilk kısmını otomatik alır. İstediğin sayfalara bunu ekle:
Kod:
<meta content='Açıklamanızı buraya ekleyin' name='description'/>

Nereye eklemem lazım?
Sayfalar: 1 2 3