MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: VB Satılık Lisans | 3.8.7
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
vBulletin alt yapıya sahip bir forumum mevcuttu ama işlerimden dolayı artik ilgilenemiyorum ve site başını almiş gidiyor..

Lisans süresi : Süresiz - Ömür boyu
Sürüm : 3.8.7
Fiyat : lisans ücreti 175 tl indirilmiştir.

İsteyenlere domaini ücretsiz verebilirim..

İletişim : 05423767450
Lisansın fotoğrafını koyarsanız daha ikna edici olabilirsiniz.
(17-05-2014, Saat:15:57)istanbul123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]vBulletin alt yapıya sahip bir forumum mevcuttu ama işlerimden dolayı artik ilgilenemiyorum ve site başını almiş gidiyor..

Lisans süresi : Süresiz - Ömür boyu
Sürüm : 3.8.7
Fiyat : 250 tl

İsteyenlere domaini ücretsiz verebilirim..

İletişim : 05423767450

Site adresi hit bilgisi pm lütfen
250 TL Gülümseme peki lisans için kullandığın eposta adresinize verecek misin
Mail'i henüz kararlaştirmadim çünkü benle birlikte asıl bir ortak arkadaşim var verir sanırım bir sorun olacagını zannetmiyorum

Lisans için : hexturkiye.com sorgulama yapabilirsinizz.
Zaten VB lisansi 250 TL ve sizin satışa koyduğunuz kullanılmış olmasına rağmen, 0 lisans la aynı fiyat olması biraz garip değilmi?
(17-05-2014, Saat:18:43)Controller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Zaten VB lisansi 250 TL ve sizin satışa koyduğunuz kullanılmış olmasına rağmen, 0 lisans la aynı fiyat olması biraz garip değilmi?

250 TL ? orjinal sıfır ben daha yüksek biliyordum ki bu lisansı almadan önce bazı arkadaşlar 300 - 400 satan vardı Açık Ağızlı Gülümseme
(17-05-2014, Saat:18:44)istanbul123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(17-05-2014, Saat:18:43)Controller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Zaten VB lisansi 250 TL ve sizin satışa koyduğunuz kullanılmış olmasına rağmen, 0 lisans la aynı fiyat olması biraz garip değilmi?

250 TL ? orjinal sıfır ben daha yüksek biliyordum ki bu lisansı almadan önce bazı arkadaşlar 300 - 400 satan vardı Açık Ağızlı Gülümseme

Vay canına o zaman, o arkadaşlardan alan varmıydı acaba Açık Ağızlı Gülümseme
Sayfalar: 1 2