MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Android Çoban Simulasyonu Oyunu İndir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Android Çoban Simulasyonu Oyunu İndir

resim

Merhaba çoban simulasyonu'na hoş geldiniz.

Sizde artık kendi sürünüzü yetiştirip çiftlik'in ağası olup köyün en güzel kızı ile evlenip çoluk çoçuğa karışabilirsiniz.

Özellikler:

-Bir köpeğimiz var ve kurtları sürüden uzak tutmaya yarıyor.
-Oyun içerisinde istediğimiz zaman kaval çalabiliyoruz ve bu özellik sürünün artmasına yardımcı oluyor.
-Oyunda belirli bölümlerde davul eşliğinde zurna çalabiliyoruz.
-Oyunda gece gündüz döngüsü var, gece olunca kurtlar köye iniyor.
-Hayvanlar açlıktan ölebiliyor.
-Köydeki insanlar bizimle konuşuyor ve bazen akıl verebiliyorlar.
-Oyunda evlenmek mümkün, evlenebilirseniz hanımınız işlerinizde yardımcı oluyor.
-Yetişrilen hayvanlar satılıp level yükselişi sağlanır.
-Minigun ve Tabanca kullanabiliyoruz.
-Kurt ve karga avlayabiliriz.
-Oyunda inek,kuzu,koyun,dana,horoz,civciv,karga,köpek,kurt,kelebek gibi hayvanlar bulunmakta.

ARCADE MODU ( MINIGUN MODE) :

Oyunu bitirdiğinizde bu mod açılır ve etraftaki nesneleri minigun ile yıkarak puan kazanırsınız.Tabi bir süre içerisinde etrafı yıkıp en yüksek puanı toplamalısınız.

İngilizce adı Cowboy simulator. Diğer uygulamalarımız : R-elektro baglama , r-org , r-saz ,r-zurna.

resim

resim

resim

resim

İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/detai...ator&hl=tr
Hocam bu tür oyunların yapımcısı siz misiniz?
Sizseniz ve tanıtım olanağı arıyorsanız öm atın.
(13-05-2014, Saat:20:16)Emektar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam bu tür oyunların yapımcısı siz misiniz?

merhaba evet paylaştığımız oyun ve programların hepsi bize aittir.

(13-05-2014, Saat:21:01)fast Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sizseniz ve tanıtım olanağı arıyorsanız öm atın.

merhaba teşekkür ederiz. elbetteki tanıtım olanağı aramaktayız özel mesaj gönderiyorum.
Tanıtımınızı kolaylıkla fazla şekilde android oyun kullanıcılarımız vardır eğer ister iseniz bana ulaşabilirsiniz.
(14-05-2014, Saat:23:19)depresif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tanıtımınızı kolaylıkla fazla şekilde android oyun kullanıcılarımız vardır eğer ister iseniz bana ulaşabilirsiniz.

ilginiz ve yorumunuz için teşekkür ederim Gülümseme