MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: R10 veya Webmaster Sitesi için Davetiye
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
İyi forumlar abilerim kardeşlerim sizlerden ricam olacak ,

Kod:
http://www.r10.net/

webmastersitesi Onay-Cevap

siteleri için davetiye arıyorum ister biri ister ikisi farketmez , ulaştırabilecek varsa mutlaka karşılıklı bir şekil anlaşırız , iyi forumlar Süper
wmaracı yeter şimdilik tabi büyük bir işin yoksa kimse yok yere sana davetiye vermez ücretle veriyorlar zaten çünkü sen ceza alırsan davetiye verende ceza alır
(11-05-2014, Saat:22:21)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]wmaracı yeter şimdilik tabi büyük bir işin yoksa kimse yok yere sana davetiye vermez ücretle veriyorlar zaten çünkü sen ceza alırsan davetiye verende ceza alır

gerekeni neyse karşılarız.
bende webmastersitesi var Gülümseme vay be davetiye sistemine dönmüşler helal olsun R10net üyeliğim kaldı onuda becerirsem Açık Ağızlı Gülümseme
R10 daki üyeliğimde davetiye olmadığını biliyorum.Yarın wmsitesi hesabıma bakayım davetiyem varsa yollarım.
hocam r10 varsa davetiye isterim Açık Ağızlı Gülümseme
WS davetiye var da değerlenmesini bekliyorum Gülümseme
formlarda bazı konular üye olmuyanlara linkler kilitli durumda ben sadece formda bilgi edinmek için üye olmak istiyorum.
r10 veya webmastersitesi sitesi davetiyesi yolloyan arkadaşlar paypaldan gerekli miktarı yolluyabilirim. benimle iletişime geçecek arkadaşlar
[email protected] 'a mail atabilrler en geç 2-3 saate geri dönüş yapılacaktır..

bu iki formun üyeliği bana çok lazım
Sayfalar: 1 2