MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: tema sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Versiyon 1.6.13 :
Hata-Sorun bu :
Resim-Grafik resim :

örnek

resim
sorun nedir ?
kırmızı kareyle gösterdim
Mahcup
Sorundan Pek Bişey Anlamadım Hocam Konuyu Acarsan.
(04-05-2014, Saat:19:55)StaRFoX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sorundan Pek Bişey Anlamadım Hocam Konuyu Acarsan.

tmm
Dikey postbit olarak forumda arama yapın. Ayrıca sorunuzu resimlerle değilde birkaç cümleyle açarsanız daha rahatyardımcı olabiliriz Melek - Masum
Merhaba;

Sanırım yapmaya çalıştığınız postbiti dikey yapmak...

MyBB'de 2 postbit stili ve kullanmak isteyene göre 2 adet postbit şablonu vardır. Bunlardan birincisi postbit şablonudur. Bu şablon içerisindeki kodlar yatay postbit şeklinde tasarlanmıştır. Fakat dikey için ise postbit_classic şablonu mevcuttur. Bu şablon içerisindeki kodlar ise dikey postbit içindir. Düz mantık gereği postbit_classic içerisindeki tüm kodları kopyalayıp postbit şablonu içerisindekileri silip, kopyaladığınız kodları eklediğinizde sorunsuz bir şekilde postbitiniz dikey olacaktır...
(04-05-2014, Saat:20:42)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dikey postbit olarak forumda arama yapın. Ayrıca sorunuzu resimlerle değilde birkaç cümleyle açarsanız daha rahatyardımcı olabiliriz Melek - Masum
saol onu dikey pozolisyon yapmam lazım nası olacak

(04-05-2014, Saat:21:19)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba;

Sanırım yapmaya çalıştığınız postbiti dikey yapmak...

MyBB'de 2 postbit stili ve kullanmak isteyene göre 2 adet postbit şablonu vardır. Bunlardan birincisi postbit şablonudur. Bu şablon içerisindeki kodlar yatay postbit şeklinde tasarlanmıştır. Fakat dikey için ise postbit_classic şablonu mevcuttur. Bu şablon içerisindeki kodlar ise dikey postbit içindir. Düz mantık gereği postbit_classic içerisindeki tüm kodları kopyalayıp postbit şablonu içerisindekileri silip, kopyaladığınız kodları eklediğinizde sorunsuz bir şekilde postbitiniz dikey olacaktır...

Herkezi çok teşekürler elinize salık
Sayfalar: 1 2