MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2 Adet Sorum Var 2 side Acil Ve Önemli
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
Kod:
WWW.TORRENTWORD.COM
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.12
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. link reklam , defaul avatar , MyBB GoMobile , Google SEO (1.6.6) , Hoşgeldiniz ÖM/E-posta (1.1)
Hata-Sorun Sorun açıklaması :

Sorum 1 _? = KONU İçine Reklam Yerleştirmek İstiyorum Otomatik Olarak Tüm Konularda Reklam Olsun Yani
şablonlara uyduğunuzda cevabı veririm
Lütfen destek konusu şablonlarına uyunuz aksi taktirde destek veremeyiz
tmm düzenliyorum

düzenledim
Merhaba

Hosting'iniz iyi ise resim sitesi kurulabilir

Cpanel'den 1 adet subdomain oluşturup bir adette ftp oluşturuyorsunuz ftp ye bağlanıp içine resim upload scriptini atıyorsunuz ve kurulumu gerçekleştiriyorsunuz.
+++++++++++++++++++++++++++++++
(01-05-2014, Saat:12:15)Saint Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba
Hosting'iniz iyi ise resim sitesi kurulabilir
Cpanel'den 1 adet subdomain oluşturup bir adette ftp oluşturuyorsunuz ftp ye bağlanıp içine resim upload scriptini atıyorsunuz ve kurulumu gerçekleştiriyorsunuz.

Bu cevabın konuyla alakasını açıklarsanız sevinirim Melek - Masum

(01-05-2014, Saat:12:55)byburak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]+++++++++++++++++++++++++++++++

Güncelleme mesajı atmaktan vazgeçin. Daha kaç kere açıklayacağım bilmiyorum. Siz böyle mesaj attıkça benim cevap verme isteğim kaçıyor Kızgın - Sinirli Sorunu çözümü şu reklam kodlarını al showthread şablonunda {$header} kodunun altına ekle. Böylelikle bütün konularda reklamı göstermiş olursun Melek - Masum
+++++++++++++++++++