MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Renklendirilmiş Kullanıcı Adı İmzası [Kod]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Herkese Merhaba Arkadaşlar Yeni Bir Konuyla Sizinle Birlikteyim İlk Baştan Söyleyeyim Kod Alıntıdır. Lafı Uzatmadan Kodlara Geçelim Gülümseme

Admin KP resim Temalar & Şablonlar resim Şablonlar resim Temanız resim Post Bit Şablonlar resim postbit_signature

NOT: Kodları Değiştirirken Yedeklemeyi Unutmayınız.

İçindekileri Kodları Silin Aşağıdaki Kodlar İle Değiştirin;

Kod:
<br />
<fieldset style="background: ; /*url() repeat;*/
                          border: 2px solid #FF0000;
                         -moz-border-radius:5px;
                         -webkit-border-radius:3px;">

<legend style="background: #ffffff; /*url() repeat;*/
                          border: 2px solid #FF0000;
                          padding:4px;
                         -moz-border-radius:5px;
                         -webkit-border-radius:5px; ">

<span style="color: #2554C7 ; class="smalltext">
<strong>{$post['username']}'in Kişisel İmzası</strong></span></legend>
<center>{$post['signature']}</center>
</fieldset>

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:

resim

Eline sağlık ama biraz sade gibi.
Mesajlarında gerekmedikçe stil kullanmazsan sevinirim. Ayrıca kurallara da uymaya özen gösterelim, lütfen sonuna kadar okuyalım Melek - Masum
(28-04-2014, Saat:21:52)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eline sağlık ama biraz sade gibi.
Mesajlarında gerekmedikçe stil kullanmazsan sevinirim. Ayrıca kurallara da uymaya özen gösterelim, lütfen sonuna kadar okuyalım Melek - Masum

Yorumun İçin Teşekkür Ederim Dostum Gülümseme
(28-04-2014, Saat:21:55)ErenCankat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(28-04-2014, Saat:21:52)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eline sağlık ama biraz sade gibi.

Yorumun İçin Teşekkür Ederim Dostum Gülümseme

Yorumumu okuduysan neden hala kurallara uymamakta diretiyorsun ??
Dostum stil derken ne dediğini anlamadım birde nerede kural ihlali yaptığımı söyler misin ?

Teşekkürler
(29-04-2014, Saat:15:15)ErenCankat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dostum stil derken ne dediğini anlamadım birde nerede kural ihlali yaptığımı söyler misin ?

Teşekkürler

Madde 15. Mesajınızın tamamını kapsayacak şekilde gereksiz yere renk, boyut, kalınlık, smiley gibi efektler kullanamazsınız.
Alıntı: Madde 15. Mesajınızın tamamını kapsayacak şekilde gereksiz yere renk, boyut, kalınlık, smiley gibi efektler kullanamazsınız.

Tamam Dostum Telefondayım Şimdi Bilgisayara Geçince Düzeltirim
(29-04-2014, Saat:19:05)ErenCankat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Alıntı: Madde 15. Mesajınızın tamamını kapsayacak şekilde gereksiz yere renk, boyut, kalınlık, smiley gibi efektler kullanamazsınız.

Tamam Dostum Telefondayım Şimdi Bilgisayara Geçince Düzeltirim

Eskileri düzeltmene gerek yok. Forum kurallarını baştan sona okusan yeter. Mümkünse bana karşı şu dostum kelimesini kullanmazsan sevinirim Melek - Masum
Sayfalar: 1 2