MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Tasarım Tema Lazım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar yeni bir site açtım. 20 TL'ye siteme mybb optimizasyon yapacak biri + Tema yapılmasını istiyorum özel bir tema lazım ilgilenen olursa lütfen pm atın. birde güvenilir kişiler gelsin.
optimizasyon olayını feyz hoca yapıyor tema alırsanız ücretsiz yapıyor sanırım ama ondaki temalar 30TL'den başlıyor. Genede düşünrseniz buyrun
Kod:
http://mybbdepo.com/uye-xfeyz.html
xFeyz'i tanıyorum. Thefrm Zamunda torrent teması ona ait ama skypede cevap vermiyo üzgün Açık Ağızlı Gülümseme
(27-04-2014, Saat:18:23)alpermert2001 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]xFeyz'i tanıyorum. Thefrm Zamunda torrent teması ona ait ama skypede cevap vermiyo üzgün Açık Ağızlı Gülümseme

Bildiğim iyi tasarımcılardan sadece biri , ama cevap vermeme sebebini söyleyim , benimde sıfır temamı yapacaktı ancak 2 hafta uğramadı bende pek üstüne düşmedim , birgün babasının rahatsızlandığını ve halen rahatsızlığının devam ettiğini söyledi.Acele etmenize gerek yok geri dönüş yapacktır ama bende bilmiyorum tam olarak bu yüzden sağlık olsun diyelim. Süper
Kaptan Alındım Bak Gülümseme
(27-04-2014, Saat:18:45)StaRFoX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kaptan Alındım Bak Gülümseme

hocam özür dilerim sizi unuttum ben cidden özür dilerim Melek - Masum
Yok Estafurullah Gülümseme
Starfox siz neler yapıyorsunuz ? birde alastrydan 3,99 TL'lik host aldım olur mu ?
Sayfalar: 1 2 3