MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hacker`ın IP adresi tespit edildi!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar. Sitede yeniyim ve sizlere ilk konumu gösteriyorum. Ancak çok önemli bir konu. Arkadaşlar, sitemi çalan hacker`ın IP adresini sonunda tespit ettim. İsteyen bunu sitesinde IP banı olarak banalyabilir. Ben bu site için %100 öneriyorum.

92.45.206.143

Misafirler IP adresini görmesinler diye link ekledim.
kardeşim kesinse bilişim suçlarına dava açaydın Gülümseme

http://www.ip-adress.com/ip_tracer/92.45.206.143
(21-04-2014, Saat:17:26)KaptaN_38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kardeşim kesinse bilişim suçlarına dava açaydın Gülümseme

http://www.ip-adress.com/ip_tracer/92.45.206.143

O kadar ileri gitmek istemiyorum. Zaten çaldığı siteyi bir şekilde geri almayı başardım. O onun hatası diye geçtim. Zaten bu IP adresini bir sitede daha banlattım.

Bence sende bu IP adresini sitende banlamalısın. Gülümseme
İP Adresinden yer öğrenmeyi kullanıcılar yapamaz ayrıca ip adresini banlasanız bile eğer sabit ip değilse modemi resetleyip tekrar girer kesin çözüm için bilişim suçlarına başvurmanız daha yararlı olur.
nerden bilelim sevmediğin gıcık kaptığın biri ve sitene üye oldurtup ip adresini banlıyalım diye burda paylaşıyorsun hackerlik demek öyle siteyi çalıp geri kaptırıp ip adresini geride bırakmaktan ibaret değildir buna düpe düz LAMERlik denir

yok siteyi geri aldım yok dava etmicem
(21-04-2014, Saat:19:35)Furikan455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]nerden bilelim sevmediğin gıcık kaptığın biri ve sitene üye oldurtup ip adresini banlıyalım diye burda paylaşıyorsun hackerlik demek öyle siteyi çalıp geri kaptırıp ip adresini geride bırakmaktan ibaret değildir buna düpe düz LAMERlik denir

İnanmak istemiyorsanız inanmayın, hatta TEKNOLOGY adlı şefe de sorun ondan yardım alarak hackerden kurtuldum.

Beni herhalde başkasıyla karıştırdınız Kızgın - Sinirli
(21-04-2014, Saat:19:47)#Criss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-04-2014, Saat:19:35)Furikan455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]nerden bilelim sevmediğin gıcık kaptığın biri ve sitene üye oldurtup ip adresini banlıyalım diye burda paylaşıyorsun hackerlik demek öyle siteyi çalıp geri kaptırıp ip adresini geride bırakmaktan ibaret değildir buna düpe düz LAMERlik denir

İnanmak istemiyorsanız inanmayın, hatta TEKNOLOGY adlı şefe de sorun ondan yardım alarak hackerden kurtuldum.

(21-04-2014, Saat:19:49)Furikan455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-04-2014, Saat:19:47)#Criss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Lütfen benimle uğraşıp durmayın. Rapor edildiniz
Sayfalar: 1 2