MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: PSD'den CSS'e Mesaj Kutusu Dökümü ve Mybb Uyarlama
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar. Cufon'dan sonra istek üzerne CSS Mesaj Kutusu yapımını anlattım. Fazla uğraşmamak için hazır PSD'den döküm yaptım. Bu vesile ile PSD'den döküm bilmeyen arkadaşlara da referans olmuş olur. Herkese kolay gelsin Melek - Masum

PSD Dosyası :
Kod:
https://mega.co.nz/#!aYYDCRTb!-6bX2hDUIiiucvJYAnmvlViSDuyHoGMewhqL5Si_BFI
İkonlar:
Kod:
https://mega.co.nz/#!6dolHDaJ!VxWlqu0qlDL0N4C_RPxUq3CWVLTb_tpYRDmTl6_gwEI

Emeğinize sağlık hocam,teşekkürler.

Konu dışı : hocam imzanıza çok güldüm ya Açık Ağızlı Gülümseme
Elinize sağlık hocam başarılı olmuş her zamanki gibi Süper

(20-04-2014, Saat:22:31)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Emeğinize sağlık hocam,teşekkürler.

aynen hocam :d
(20-04-2014, Saat:22:31)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Emeğinize sağlık hocam,teşekkürler.

Öğrenci adamız kira, market, cart curt derken mikrofona para kalmıyor Karizmatik Gülümseme

Bu arada müzik sıkıntı çıkarıyor mu tekrar çekmeli miyim ?
(20-04-2014, Saat:22:36)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Öğrenci adamız kira, market, cart curt derken mikrofona para kalmıyor Karizmatik Gülümseme

Bu arada müzik sıkıntı çıkarıyor mu tekrar çekmeli miyim ?
Sesin gayet iyi geliyor bende bir sorun yok Açık Ağızlı Gülümseme sesinde güzelmiş hani Dil Çıkarma
Eline sağlık Üsame hocam.
Ses kalitesine falan pek dikkat etmeye gerek yok niyetiniz bizim için önemli insanlara fayda sağlamak için yapıyorsunuz bunu bazı kusurlar elbette olacaktır.
Dersler için teşekkürler.
(20-04-2014, Saat:22:50)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eline sağlık Üsame hocam.
Ses kalitesine falan pek dikkat etmeye gerek yok niyetiniz bizim için önemli insanlara fayda sağlamak için yapıyorsunuz bunu bazı kusurlar elbette olacaktır.

Çok sağolun. Baya bir çekeceğimi düşünüyorum. Fakat aklıma pek birşey gelmiyor. (Kendim bildiğim için midir nedendir Gülümseme ) Ders istek konusuna öneri yazarsanız sevinirim Melek - Masum
(20-04-2014, Saat:22:57)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(20-04-2014, Saat:22:50)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eline sağlık Üsame hocam.

Çok sağolun. Baya bir çekeceğimi düşünüyorum. Fakat aklıma pek birşey gelmiyor. (Kendim bildiğim için midir nedendir Gülümseme ) Ders istek konusuna öneri yazarsanız sevinirim Melek - Masum
Aklımda bir konu yok ama şöyle değişik konularda yapılabilir.
Mybb'de basit bir header yapımı basit bir postbit yapımı gibi değişik tarzda bir dersler yapılabilir.
Bu derslerle beraber html,css gerektiği için iki yönlü derste işlemiş olabilirsin.
Sayfalar: 1 2