MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Cufon Yapımı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar. Bu videomda Mybb'de Cufon yapımını anlattım. Laptopun mikrofonunu kullandığımdan baya bir gürültü var seste. Şimdilik idare edin ^^ Yakın zamanda mikrofon alabilir miyim bilmiyorum ama bağış yapacak arkadaşlar olursa hayır demem Dil Çıkarma İlk sesli anlatımım olduğu için doğal olarak aksamalar olmuş olabilir. İnşallah zamanla onları gireceğim. Fazla uzatmadan herkese iyi çalışmalar Melek - Masum

Hocam anlatım başarılı olmuş elinize sağlık Melek - Masum
(20-04-2014, Saat:17:35)Funny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam anlatım başarılı olmuş elinize sağlık Melek - Masum
(20-04-2014, Saat:17:35)Funny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam anlatım başarılı olmuş elinize sağlık Melek - Masum
Eline sağlık cok güzel olmuş
her temaya uyumlumu ? FairyLaL temasına uymuyor galiba
(08-09-2014, Saat:12:11)engin64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]her temaya uyumlumu ? FairyLaL temasına uymuyor galiba

Hepsiyle uyumludur sadece bilgi seviyesinde sıkıntı olabilir, nedir bu bilgi seviyesi ? Cufon yapılacak kısımları dikkatli seçmek gerekiyor düzgün seçmediğiniz takdirde verim alamazsınız ve sitenizde js hataları varsa bunlarda çalışmayı etkileyebilir.