MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Üzerinde Çalıştığım Rank Setim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Yeni bir set yapıyorum ancak birkaç örnek göstereyim sizlere fikirlenizi alayım dedim ,
devam etmelimiyim yoksa etmemeliyim bilmiyorum ayrıca ücretlimi veya ücretsizmi dağıtsam diye kararsızım.Düşüncelerinizi bekliyorum.

resim

Kod:
http://i.hizliresim.com/RyYRzo.jpg

Devam et derseniz , kaliteli bir şekilde devam edeceğim aynen böyle..
Ranklar biraz kötü gözükebilir buyrun pngler Süper

resim

resim

resim

resim

- Boyutu büyük gelmiş olabilir , istediğim boyutta ayarlayabiliyorum kaliteyi bozmadan bu yüzden oraya takılmayın Gülümseme

Güzel yorum ve önerilerinizi eksik etmeyin ve kafama takılan sorularda bana destek olmanızı bekliyorum Gülümseme

*Sizlere özel rank tasarımları ve diğer işlerinizi çok uygun fiyatlarla yaptırmak için pm atınız referanslar mevcut.
Fena gözükmüyorlar güzel olmuş, ücretsiz dağıtman daha iyi olur diye düşünüyorum.
(20-04-2014, Saat:00:42)Xray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Fena gözükmüyorlar güzel olmuş, ücretsiz dağıtman daha iyi olur diye düşünüyorum.

Teşekkurler neden olmasin Gülümseme
Güzel ama fazla büyük sanki Kararsız
1 TL'ye sat hem sen kazanırsın hemde alan kaar eder. Harika bir rank.
güzel ama biraz büyük gibi görünüyor
(20-04-2014, Saat:02:46)SvMedeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel ama fazla büyük sanki Kararsız

(20-04-2014, Saat:10:34)xGhos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]güzel ama biraz büyük gibi görünüyor

Boyutu büyük gelmiş olabilir , istediğim boyutta ayarlayabiliyorum kaliteyi bozmadan bu yüzden oraya takılmayın demiş arkadaşlar konuyu okuyun biraz Dil Çıkarma
Boyutunu Küçült Yeter , Güzel Olmu.
Sayfalar: 1 2