MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema İmages Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sizden bir isteğim olucak hiç anlamam yapamam o yüzden sizden rica ediyorum

ben okadar emek verip tema yaptım fakat bunu sadece 10tl.net forumlarında kullanabiliyoyrum başka siteye aktarsam 10 tl net çökse o temada çöker bunları ftp ye göre ayarlıcak ftp/images/anasayfa gibi ayarlıcak images dosyalarını çıkartabilicek varmı yakında .org'lu site kurucam ordada kullanıcam temayı sizlede paylaşıcam lütfen yapabilen yapsın hayrına Gülümseme

Kod:
http://maxifrm.10tl.net/
[/php]
temanda her şey hızlıresime kurulu hızlıresim linklerindeki dosyaları imagese at ve düzenle temanı sonra Süper
(20-04-2014, Saat:07:32)alpermert2001 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]temanda her şey hızlıresime kurulu hızlıresim linklerindeki dosyaları imagese at ve düzenle temanı sonra Süper

nasıl yapıcağımı bilmiyorum
Tema tasarlayıp,kodlayabiliyorsunuz ama malesef resim dizinini mi ayarlıyamıyorsunuz o halde temayı nasıl kodladınız ?
(20-04-2014, Saat:10:43)Furikan455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(20-04-2014, Saat:07:32)alpermert2001 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]temanda her şey hızlıresime kurulu hızlıresim linklerindeki dosyaları imagese at ve düzenle temanı sonra Süper

nasıl yapıcağımı bilmiyorum

Kısaca ilk önce tema da kullanılan resimleri bir klasöre topla ve o klasörü ftp den ./images klasörü içerisine at. Daha sonra tema da bulunan resim yollarını değiştir.

(20-04-2014, Saat:14:13)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tema tasarlayıp,kodlayabiliyorsunuz ama malesef resim dizinini mi ayarlıyamıyorsunuz o halde temayı nasıl kodladınız ?

Herkes bazı sorunlar, sıkıntılar yaşayabilir. Gülümseme
Tema default edit teşekkürler Gülümseme