MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Reseller Önerisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar

Arkadaşlar bugün aldığım karar gereği tek tek hostinge para vermektense reseller alırım daha iyi olur dedim ama bazı şüphelerim var mesela bunlardan birtanesi çok site eklendiğinde reseller de yavaşlama olur mu

Aradığım özellikler
en az 50 gb disk alanı olacak
kaliteli bir firma olacak
limitsiz trafik olacak bunun haricinde tüm özellikler full olması önemli mesela haftalık yedek

resellerde en az 12 site barınacak

Vps Olur
resellere para verme , git bir vps al. Ben bir yıl için 800 TL ödedim vps e.sınırsız trafik, sınırsız domain - subdomain ve 100 gb alanın tadını çıkarıyorum
(13-04-2014, Saat:23:37)murat_3442 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]resellere para verme , git bir vps al. Ben bir yıl için 800 TL ödedim vps e.sınırsız trafik, sınırsız domain - subdomain ve 100 gb alanın tadını çıkarıyorum

vps de olur link ö.m atın
Ufak tefek siteler için vps almanı önermem. En basitinden birileri sitene saldırırsa basit bir vps çok kısa sürede çöker. Firewall için çok masraf çıkartır.
(14-04-2014, Saat:00:18)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ufak tefek siteler için vps almanı önermem. En basitinden birileri sitene saldırırsa basit bir vps çok kısa sürede çöker. Firewall için çok masraf çıkartır.

bu işlerde uzmna 2-3 kişiye sordum vps al dediler
öylesıne sıteler ıcın vps alma hackerlerlere 50 tl verırler adam tam 60 sanıyede senın sıtenı patlatır senın en az 700 800 tl lık emegın sıtedekı emegın de bosa gıder reseller olacaksanda adam gıbı bırısını bul
r10 gibi sitelerden araştırın kaliteli ucuz satan yerler var Gülümseme
Merhaba,

Linux Reseller hizmetlerimizi şu sayfadan inceleyebilirsiniz:

PHP Kod:
http://www.hostmatik.com.tr/linux_reseller.php