MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: ßyßilæl Mybb v1 Tasarımı [Görüş & Öneri]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar Angelic Yaklaşık 1 ay önce tema çizme kodlama işine başladım bundan önce 2 adet wordpress tasarımı yaptım . Mybb için ilk tasarımımı sizlere sunuyorum ...

İlk Olarak Header :
resim
Forum Bölümü
resim
sağ alan:
resim
Footer Bölümü :
resim
Genel Olarak :
resim

Footer ı Tekrar Yapmayı Planlıyorum ... Herkese İyi Günler
Yorumsuz Geçmeyin ....
header çok büyük
(30-03-2014, Saat:20:02)xGhos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]header çok büyük

boyutlar ayarlanır okadar sıkıntı etmeyin Süper
Fena değil. Renk uyumu iyi. Göze bayan birşey yok. Kısa ve öz Başarılı Melek - Masum
(30-03-2014, Saat:20:29)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Fena değil. Renk uyumu iyi. Göze bayan birşey yok. Kısa ve öz Başarılı Melek - Masum

Teşekkür Ederim Süper
Genel taslak olarak tema çok hoş fakat renkler biraz daha uyumlu ve açık olursa bu temaya daha iyi gider diye düşünüyorum. Yani demek istediğim mavi çok açık olmayan beyaz (krem rengi gibi), yeşil gibi renkler ile daha hoş bir hale getirilebilir tema. Gülümseme

Ama dediğim gibi genel taslak olarak güzel bir tema... Elinize sağlık...Gülümseme
(30-03-2014, Saat:22:47)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Genel taslak olarak tema çok hoş fakat renkler biraz daha uyumlu ve açık olursa bu temaya daha iyi gider diye düşünüyorum. Yani demek istediğim mavi çok açık olmayan beyaz (krem rengi gibi), yeşil gibi renkler ile daha hoş bir hale getirilebilir tema. Gülümseme

Ama dediğim gibi genel taslak olarak güzel bir tema... Elinize sağlık...Gülümseme

Teşekkür Ediyorum