MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Reklamları engelleme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
merhaba arkadaşlar com.nu domain ve hostunu kullanarak bir forum kurdum ama forumda hangi sayfaya tıklasam com.nu'nun popup reklamları çıkıyor karşıma, ayrıca reklamlar küçük de değil hepsi kocaman reklamlar bunları engellemek için <body> </body> kodlarını sildim ama yakalanırmıyım ayrıca yakalanırsam bi sorun çıkarmı veya başka bir ücretsiz hostinge geçebilir miyim ? cevaplarsanız sevinirim tesekkürler.
Silerseniz siteniz kapanır diye biliyorum ama 2 yıldır kaldırdım hayla site kapanmadı. Açık Ağızlı Gülümseme
Yakalanırsınız emekleriniz boşa gider. Size
Kod:
trk3.com
'u öneriyorum.
(27-03-2014, Saat:17:41)bytoygar1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Silerseniz siteniz kapanır diye biliyorum ama 2 yıldır kaldırdım hayla site kapanmadı. Açık Ağızlı Gülümseme
Kimse şikayet etmediği sürece bi sorun cıkmaz ozaman ,teşekkürler hocam kalsın birkaç ay daha böle Açık Ağızlı Gülümseme

(27-03-2014, Saat:17:47)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yakalanırsınız emekleriniz boşa gider. Size
Kod:
trk3.com
'u öneriyorum.
hocam nasıl taşıyacam ki bidaha forumu suan forumda kayıtlı 11 üye 50ye yakın konu 100-200 tane de yorum var. :S