MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Özel mesaj sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MyBB, Özel mesaj geldiğinde bar şeklinde çıkmakta bunu navbardaki özel mesajlarım kısmında baloncuk şeklinde çıkmasını istiyorum, nasıl bir yol izlemem gereklidir.
Konunuz kurallara uymadığından ve multi konu olduğundan rapor edildi. Umarız ki bir sonraki konunuzu kurallara uygun açarsınız Melek - Masum
(15-03-2014, Saat:14:58)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konunuz kurallara uymadığından ve multi konu olduğundan rapor edildi. Umarız ki bir sonraki konunuzu kurallara uygun açarsınız Melek - Masum

Hasta mısın paronayakmı, yaşın kaç senin multi konu nerde göster bakalım. Birdaha konuma yazı yazarsan sonun iyi olmaz bunu bil.
Senin seviyene inecek değilim yaşım profilimde yazıyor üşenmezsen bakıver. Belirli kurallar varsa uyacaksın. Bunu anlamadıysan istersen 70 yaşında ol kolay kolay saygı göremezsin bu forumda Melek - Masum
(15-03-2014, Saat:19:53)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Senin seviyene inecek değilim yaşım profilimde yazıyor üşenmezsen bakıver. Belirli kurallar varsa uyacaksın. Bunu anlamadıysan istersen 70 yaşında ol kolay kolay saygı göremezsin bu forumda Melek - Masum

Sen kimin yalakasısın onu söyle Göz kırpma
Git forumda kime sorarsan sor söylerler sana birinin yalaksaı mıymışım değil miymişim. Sizin gibiler yüzünden destek sitelerinden soğudum. Yaş falan sorduğuna göre ya ciddi ciddi yaşın büyük ama akıl yaşın küçük yada yaşın küçük lafların büyük. Sırf senin gibiler yüzünden forum sitesi açmıyorum. Her ay 1 tane gelse senin gibi laf anlatmaktan (anlatmaya ugraşmaktan) kanser olurum Melek - Masum
Senin tutan yok aslanım, ister forum aç ister, ister blog, kimseyi ilgilendirmez, akıldan bahsedenin aklından şüphe ederim. Forum kuralları falan hikaye edep önemli. Sorunuma gelince çözdüm, fakat paylaşmayacağım, belki bizden sonrakileride düşünüp konuda cevaplanmasını isterdim, ama ne gerek, destek vermeyene destek verilmez..
TShujin Helal Sana İyi Yardım Yapıyosun YardımSeversin hll Süper

helal olsun sana helal olsun helal olsun sana helal olsun
Sayfalar: 1 2