MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: EzTrader Sorunu :)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar eztrader kurdum yalnız trader oyları kısmı postbitin dışında kalıyor nasıl yapabilirim. ( Postbit şablonu ile alakasız sanırım. )

Sorun görüntüsü : resim

Kullanılan eklenti : http://mybbdepo.com/showthread.php?tid=9611

Konu hakkında bilgisi olamayan lütfen[ konu şablonuna göre açın ] şöyle yapın böyle açın konuyu demesin, yararlı bir konu olur ilerde bu sorunu yaşayan olursa kolayca bulur.
postbit_user şablonunu yazabilirmsniz
Merhaba;
Site adresinizi konuya code tagları içerisinde ekler misiniz?
(10-03-2014, Saat:00:30)xGhos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]postbit_user şablonunu yazabilirmsniz

Postbit_author_user şablonunda 3 tane kısım mevcut, replinks userdate & konu sayısı farklı olarak
{$post['user_details']}

yazısı mevcut.

Bu eklentinin divi inc/plugins/ez-trader.php'de yazan kod postbitte gösterilen kısım oldugunu buldum.

o kısım.

Kod:
$post['user_details'] = '
                    <b>' . $lang->eztrader_profile . ' </b>
                    (<a href="' . $mybb->settings['bburl'] . '/eztrader.php?id=' . $post['uid'] . '">' . ($traderSettings['trader_use_pos_neg'] ? ($tradecount > 0 ? '+' . $tradecount : $tradecount)  : $tradecount)   . '</a>)<br />' . $post['user_details'];

(10-03-2014, Saat:00:36)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba;
Site adresinizi konuya code tagları içerisinde ekler misiniz?

Hocam site etiket olacak o yüzden konuya yazmadım. İstediğiniz şablon kodunu isteyin atayım kontrol edin. ?
(10-03-2014, Saat:00:42)Fatal98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam site etiket olacak o yüzden konuya yazmadım. İstediğiniz şablon kodunu isteyin atayım kontrol edin. ?

Etiket olacak derken? Eğer site adresinizi konuya eklemezseniz konunuzu kapatmak zorunda kalırım.
(10-03-2014, Saat:00:48)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(10-03-2014, Saat:00:42)Fatal98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam site etiket olacak o yüzden konuya yazmadım. İstediğiniz şablon kodunu isteyin atayım kontrol edin. ?

Etiket olacak derken? Eğer site adresinizi konuya eklemezseniz konunuzu kapatmak zorunda kalırım.

Hocam yardım etmeyecekseniz neden konu baltalıyorsunuz resmi mybb sitesinde böyle bir durum yok, anlamış değilim, konunun içine yazdım yinede tınlamıyorsunuz.
Ben gerekli uyarıyı yaptım. Kurallar gayet açık ve net. Madem eklemiyorsunuz destekte alamazsınız.