MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ana Sayfada Son Mesaj Atanın Avatarı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar,
Bir forumda dikkat çekici bir şey gördüm. Forumun ana sayfasında son mesajı atanın resmi var. Bunun aynısını nasıl yapabilirim ? Bir kaç eklenti gördüm de onlar istediğim gibi değil resimlerin yuvarlak gözükmesini istiyorum.

Resim: resim
google yazsan çıkıyor :S
aynısı çıkmıyor :S sen bulduysan özleden atarmısın linki
kardeşim aynısı çıkmaz zaten sen kodlayacaksın orayı

.savatar-frame img {
width: 45px;
height: 45px;
-webkit-border-radius: 75px;
border-radius: 75px;
transition: all 2s ease 0s;
}

bunu global.css ye ekle , ondan sonra forumbit_depth2_lastpost gir ve en başta avatar yazar onu şu nun arasına koy

<div class=''savatar-frame img''> .. </div>
(09-03-2014, Saat:23:09)TR Hüse Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kardeşim aynısı çıkmaz zaten sen kodlayacaksın orayı

.savatar-frame img {
width: 45px;
height: 45px;
-webkit-border-radius: 75px;
border-radius: 75px;
transition: all 2s ease 0s;
}

bunu global.css ye ekle , ondan sonra forumbit_depth2_lastpost gir ve en başta avatar yazar onu şu nun arasına koy

<div class=''savatar-frame img''> .. </div>

olmuyor kardeş Kararsız bende denedim ama
forumbit_depth1_forum_lastpost girdim ve bu yazıyor:

<span class="smalltext">
<a href="{$lastpost_link}" title="{$full_lastpost_subject}"><strong>{$lastpost_subject}</strong></a>
<br />{$lastpost_date} {$lastpost_time}<br />{$lang->by} {$lastpost_profilelink}</span>
.savatar-frame,.savatar-frame img{width:45px;height:45px;-webkit-border-radius:75px;border-radius:75px;transition:all 2s ease 0s;}.savatar-frame{border:2px solid #767676;text-align:left;margin:0 7px 0 0;transition:all 2s ease 0s;}.savatar-frame:hover{-webkit-filter:grayscale(100%);}

bunu yazın ondan sonra lastpost a şunu yapın ;

<div style="float: left;"><div class="savatar-frame"> avatar yazan yer </div></div>

Bu şablon ;

forumbit_depth2_forum_lastpost

<div style="float:left;"><div class="savatar-frame">{$forum['avatar']}</div></div>

bunu ekliyceksiniz en başa
tamam oldu ama yuvarlak çerçevenin etrafında kare çerçerve kaldı kodum bu

Kod:
<div style="float: left;"><div class="savatar-frame">{$forum['avatar']}</div></div>

neyi sileyim Melek - Masum

resim
Sayfalar: 1 2