MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MybbDepo Daki Bir Sorun Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

resim

Yukarıdaki Resimdeki Gibi Mouse Nin Orta Tuşuna Genel Bakış ( Son Konu & Mesajlar )
Kısmında Bir Konunun Üstündeyken Basınca Yeni Sekmede Açması Gerekiyor.

Sorun : Konu Yeni Sekmede Açılıyor Fakat Anasayfa Yenileniyor Sorunu Düzeltirseniz Sevinirim.

Saygılar.

Merhaba,
Tarif ettiğiniz şekilde yapıyorum herhangi bir sorun yok ve yeni sekmede açılıyor istediğim konu ve mesaj.
Not: Bu işlemi hem mozilla firefox hemde Chrome üzerinde denedim.
Sorun şu o tuşa tıklayınca yeni sekmede istenilen konu açılıyor ve anasayfa yenileniyor. Bu yenilenme sinir bozucu Gülümseme
Kırmızı ve yeşil hover efekti olduğu için böyle bir ufak teknik kodsal bir sorun mevcut ancak, tam link üzerinde tuşa basınca yenileme yapmadan tıklanan bağlantıyıda ayrı sekmede açıyor. Tam link üzerinde değil de hover kısmında yapınca dediğiniz sorun bendede mevcut.
xpserkan hocamın dediği gibi . eğer sadece kırmızı ve yeşil hover a tıklayın linke tıklamadan . o zaman anasayfa yenilenir ayrıyetten yeni sekmede anasayfa açılır
derdimi tam anlatamadım galiba ilgili video ekledim hocam
Merhaba

Bahsettiğiniz sorun internet bağlantınızdan dolayıda kaynaklabilir.İnternet bağlantınız yavaş mı?
Hayır 3 Farklı İnternette Ve 3 Farklı PC De Denedim Aynı
Sayfalar: 1 2