MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb tema nasıl lisanslanır?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
merhaba, arkadaşlar ben yaptığım temaların artık bayağı geliştiğini düşünüyorum bu işi profesyonelce lisanslayarak satışa çıkarmak ıstıyorumkı lısanslama konusunda hıç bilgim yok bu lisanslama işlemini nasıl gerçekleştirebilirim domaine lisanslamak istiyorum
MyBB Tema Lisanlayacakmış Hemi de Domaine Komedi Misin Sen Dostum Açık Ağızlı Gülümseme

Bulursan Konu Açta Biz de Öğrenelim Açık Ağızlı Gülümseme
(06-03-2014, Saat:19:11)StudioTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]MyBB Tema Lisanlayacakmış Hemi de Domaine Komedi Misin Sen Dostum Açık Ağızlı Gülümseme

Ne kadar bencil bir adamsın. Burası MyBB Depo senin gibilerin bulanamayacağı bir yer Göz kırpma. Adam bilmiyor gelmiş destek alıyor. Böyle yorum atacaksan hiç atma !.
(06-03-2014, Saat:19:11)StudioTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]MyBB Tema Lisanlayacakmış Hemi de Domaine Komedi Misin Sen Dostum Açık Ağızlı Gülümseme

aynen ne cahıl dadmsın sen mal gibi bir şeysin burası destek sıtesı burada bılmedıgın seylerı ogrenırsın eger ogle zor bırsey olsaydı kımse yapamazdı !
Merhaba,
Her hangi bir ürünüzü lisanslayabilirsiniz.Bu tema olur eklenti olur vs. Eğer kendinize aitse patent başvurusu yapabilirsiniz.
Nedir bu patent?
Bir ürünün size ait olduğunu gösteren ve çalınmasını engelleyen bir lisans olarak görebiliriz.
Ürünümün nasıl patentini alırım ?
İsimtescil gibi firmalarda patent ile ilgili bilgiler ve başvuru formları mevcuttur.İsim tescil sitesine girip müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
Yalnız patent başvuruları 1 günde onaylanmaz bu 1 ay olur 5 ay olur onaylanma zamanı kısa süre olmayabilir.
Yani biraz zahmetli iş diyebiliriz.
Şuanda söyleceklerim bu kadar mobilden her şeyi açıklamak zor arama motorunuzdan patent başvurusu gibi aramalar yaparak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
Söylediklerimde yanlış veya eksik bilgi olabilir araştırırsanız daha sağlıklı olabilir.
http://google.com.tr den bakınız Açık Ağızlı Gülümseme
(06-03-2014, Saat:20:56)WATER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]http://google.com.tr den bakınız Açık Ağızlı Gülümseme

Ne kadar gereksiz işler peşindesiniz arkadaş anlamadımki. Kafası Karışmış Nasıl - Neydi
Arkadaşlar tamam ben nasıl çözümleyeceğimi buldum bu konuyu teşekkürler.
Sayfalar: 1 2