MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Blog Tasarımım [Yorum Açık]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

Arkadaşlar Bir Blog Tasarımım Yorumlarınızı Bekliyorum Az Düzenleyip Mybb İçinde Yapabilirim !
hoş olmuş gerçekten ellerine sağlık.
(04-03-2014, Saat:17:39)Secilmis42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hoş olmuş gerçekten ellerine sağlık.

Teşekkür Ederim
Devamını oku butonunun Ben burdayııım! diye bağırması haricinde göze batan birşey yok Gülümseme Hoş bir tasarım ellerinize sağlık Melek - Masum

Gri tonlarda kenarları 3px'lik oval bir buton kullanırsanız kanımca daha iyi olacaktır.
(04-03-2014, Saat:18:16)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Devamını oku butonunun Ben burdayııım! diye bağırması haricinde göze batan birşey yok Gülümseme Hoş bir tasarım ellerinize sağlık Melek - Masum

Gri tonlarda kenarları 3px'lik oval bir buton kullanırsanız kanımca daha iyi olacaktır.

Yorumunuz İçin Teşekkürler Devam Butonu Değiştirildi ...
Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. WordPress için sanırım dimi? MyBB 'ye de yakışabilir bana göre. Kolay gelsin. Mahcup
(04-03-2014, Saat:20:01)iCarly Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. WordPress için sanırım dimi? MyBB 'ye de yakışabilir bana göre. Kolay gelsin. Mahcup

Evet Öncelikle Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim Şimdilk Wordpress Ama Mybb İçinde Aynısını Yapmayı Planlıyorum Ve Büyük İhtimalle İkisi Birlikte Çıkacak