MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb kuruyorum ve sitem durduk yere 404 error hatası veriyor?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar arkadaşlar,mybb kuruyorum herşey güzel 1-2saat düzenlemelerimi yapıyorum kategorilerimi oluşturuyorum ardından bir anda sitem çöküyor.
Not Found

HTTP Error 404. The requested resource is not found. Hatası veriyor. Ve ftp'den baktıgımda ise favicon.ico diyor. Nasıl birşey bu hiçbirşey anlamadım arkadaşlar. Lütfen yardım olur musunuz ? Mahcup
Sitem :
Kod:
www.serveran.net
resim
Hostunuza ticket atmanızda fayda var. Bir ara bende de olmuştu. Bendekinin sebebi disk alanını aşmamdı. Sizinki farklı olabilir tabi. Hostunuza danışmalısınız. Döneceklericevaba göre çözüm üretebiliriz belki Melek - Masum

-------------
Konu başlığınızı kısaltmalısınız. Mesaj gönderirken hata veriyor Gülümseme
Kardeşim host firması türkiyeye ait ise cpanel'den web hosting bölümünden mybb oto kurulum kur sql yedeği al.

Başka ülkeden ise mecburen host değiştirmelisin.
Sağolun arkadaşlar natro hostingden daha 1hafta önce aldım fakat hiç bir şekilde yardımları dokunmuyor. 2gündür sallıyorlar. Host hala 404error veriyor. Yazık çok yazık verdiğim paralar haram olsun. Parasında değilimde ben cefasını onlar sefasını sürüyor ben bundayım. Kızgın - Sinirli
Neyse hepiniz çok sağolun. Ayrıca forumda süper insan her aradığını gerçekten bulabiliyor. Onay-Cevap
(27-02-2014, Saat:08:09)Florensia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sağolun arkadaşlar natro hostingden daha 1hafta önce aldım fakat hiç bir şekilde yardımları dokunmuyor. 2gündür sallıyorlar. Host hala 404error veriyor. Yazık çok yazık verdiğim paralar haram olsun. Parasında değilimde ben cefasını onlar sefasını sürüyor ben bundayım. Kızgın - Sinirli
Neyse hepiniz çok sağolun. Ayrıca forumda süper insan her aradığını gerçekten bulabiliyor. Onay-Cevap

Ben aşağı yukarı 10 site barındırmaktayım natroda. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. İsterseniz skype ekleyin team viewer ile ben bir bakayım Melek - Masum