MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Duyuru İstek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Resimde görüldüğü gibi siteme böyle bi duyuru bantı koymak istiyorum nasıl koyarım ?

resim
Admin paneli >> Temalar & Şablonlar >> Kullandığımız tema >> global.css >> Gelişmiş Düzenleme >>En altına ekle:

Kod:
#duyuru_mdp.success {
border: #D7D7D7 1px solid;
background: #EDEDED url(/images/duyuru_mdp_alt.png) repeat-x top;
padding: 4px 10px;
text-shadow: 0px 1px 1px white;
}

#duyuru_mdp.success a{
color: black;
}

#duyuru_mdp_ust { background: url(/images/duyuru_mdp_ust.png)100% no-repeat; margin-right: -40px; height: 41px;z-index: 1;margin-top: -29px;}

Admin paneli >> Temalar & Şablonlar >> Şablonlar >> Kullandığımız tema >> Ana Sayfa - [index] Şablonlar >> index >> uygun bir yere ekle:

Kod:
<div id="duyuru_mdp" class="success">
<a href="http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=12276" target="_blank">MyBB 1608 - Pro-v6 Sıfır Kurulum Paketi - İndir</a>
</div>
<div id="duyuru_mdp_ust"></div>

Ekteki resimleri images klasörüne yolla

Not: Duyuruyu kendinize göre düzenleyin.
Bende bu konuyu açıcaktım zaten teşekkürler 007combatant Gülümseme
(03-06-2012, Saat:09:00)007combatant Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Admin paneli >> Temalar & Şablonlar >> Kullandığımız tema >> global.css >> Gelişmiş Düzenleme >>En altına ekle:

Kod:
#duyuru_mdp.success {
border: #D7D7D7 1px solid;
background: #EDEDED url(/images/duyuru_mdp_alt.png) repeat-x top;
padding: 4px 10px;
text-shadow: 0px 1px 1px white;
}

#duyuru_mdp.success a{
color: black;
}

#duyuru_mdp_ust { background: url(/images/duyuru_mdp_ust.png)100% no-repeat; margin-right: -40px; height: 41px;z-index: 1;margin-top: -29px;}

Admin paneli >> Temalar & Şablonlar >> Şablonlar >> Kullandığımız tema >> Ana Sayfa - [index] Şablonlar >> index >> uygun bir yere ekle:

Kod:
<div id="duyuru_mdp" class="success">
<a href="http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=12276" target="_blank">MyBB 1608 - Pro-v6 Sıfır Kurulum Paketi - İndir</a>
</div>
<div id="duyuru_mdp_ust"></div>

Ekteki resimleri images klasörüne yolla

Not: Duyuruyu kendinize göre düzenleyin.

teşekkürler işte dediğim buydu Açık Ağızlı Gülümseme
Yeni duyuru derken hangisinden bahsettiğinizi anlayamadım ?