MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 1054 - Unknown column 'Array' in 'where clause'
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Web site Site Adresi :
Kod:
warezcim.net
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.8
Hata-Sorun Sorun açıklaması :
süper admin hariç herkes mod panelinde
Alıntı:SQL Hatası:
1054 - Unknown column 'Array' in 'where clause'
Sorgu:
SELECT t.subject,t.username,t.uid,t.tid,t.fid,t.lastpost,t.lastposter,t.lastposteruid,t.replies,tr.uid AS truid,tr.dateline,f.name FROM mybb_threads t LEFT JOIN mybb_threadsread tr ON (tr.tid=t.tid AND tr.uid='14') LEFT JOIN mybb_forums f ON (f.fid = t.fid) WHERE t.visible='1' AND t.fid NOT IN (Array,'86') AND t.closed NOT LIKE 'moved|%' ORDER BY t.lastpost DESC LIMIT 0,11
bu hatayı alıyor. eklenti kurduktan sonra olmadı sürüm yükselttikten sonra oldu ünlem

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
Güncelleme Yapmadan Önceki Yedeklerinizi Tutuyorsanız lütfen o yedekleri yükleyip yeniden güncelleme yapın
(01-06-2012, Saat:23:47)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güncelleme Yapmadan Önceki Yedeklerinizi Tutuyorsanız lütfen o yedekleri yükleyip yeniden güncelleme yapın

yok :/ sildim
Hocam üyeliğimi bir mod yaparmısınız? Birde ben bakıyım
(02-06-2012, Saat:00:05)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam üyeliğimi bir mod yaparmısınız? Birde ben bakıyım

yaptım
Hocam önceklikle eklentileri kapatarak ve yedeklerinizi alarak phpmyadmindeki bütün tabloları repair(onar) yapabilirmisiniz?
(02-06-2012, Saat:00:18)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam önceklikle eklentileri kapatarak ve yedeklerinizi alarak phpmyadmindeki bütün tabloları repair(onar) yapabilirmisiniz?

teşekkürler düzeldi Gülümseme

edit: yine aynı hata bu sefer onarıncada düzelmedi :/
Veritabanınız eksik güncelleme olmuş ve onarılması gerekiyor.
Şimdi ilk önce, farklı bir dizine son sürüm mybb kurun ve ondaki mybb_threadsread tablosunu indirin, daha sonra kullandığınız forumun phpmyadmin panelinden veritabanına girip ondaki mybb_threadsread tablosunu silin ve indirdiğiniz sıfır tabloyu yükleyin.

Daha sonra mybb_threads ve mybb_forums tablolarını sıfır kurmuş olduğunuz forumdaki tablolar ile karşılaştırıp eksik upgrade olan satırları bulmaya çalışın. Bu arada siz yedek alırken ve güncelleme yaparken eklentileriniz açık işlem yapmışsınız, bu sebepten dolayıda ayrı bir hata oluşmuş durumda..
Sayfalar: 1 2 3