MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aranizda Tema Editlemesini bilen Varmi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaslar aranizda tema editlemesini bilen varmi varsa bana bir konuda yardimci olabilirmi
konuya yazın sorununuzu
(06-02-2014, Saat:17:50)ParpaLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]konuya yazın sorununuzu

Arkadasim sadece istedigim ufak bur yardim dedigim sadece tema editlenecek Ve profil yerleri olacak okadar umarimnanlatabilmisimdir
Tema Editlemek İstiyorsanız Azda olsa CSS veya HTML bilgisine sahip olmalısınız.
(06-02-2014, Saat:18:46)Funny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tema Editlemek İstiyorsanız Azda olsa CSS veya HTML bilgisine sahip olmalısınız.

Arkadasim css ve html bilgilerini biliyorum yuzde 70 ama yapamiyirum iste

Kimse yokmu editleyebilcek tema
(06-02-2014, Saat:18:50)BayPolat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-02-2014, Saat:18:46)Funny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tema Editlemek İstiyorsanız Azda olsa CSS veya HTML bilgisine sahip olmalısınız.

Hocam Bilginiz Var ise yaparsınız yapmamanız gibi bir ihtimal yok Süper
(06-02-2014, Saat:19:38)Funny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-02-2014, Saat:18:50)BayPolat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Hocam Bilginiz Var ise yaparsınız yapmamanız gibi bir ihtimal yok Süper

Bakin ben tabletten girdgim icin yapamiyorum oyuzden soruyorum siz biliyormusunuz
Bende android cihazdan hallediyorum ilk işin webmaster programlarını indirmek Olsun düzenlemek istediğin yeri belirle önce örnek pc Sürüm temama bakabilirsin simplycity tema düzenlemesi sitem cepedit.com mobil cihazdan düzenlemen için gereken programları bulabilirsin