MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Database Sorunu ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Eski Bir MyBB Websitem Vardı. İçinde 13 K Üye 70K Konu 90 veya 100K Yorum Vardı, Bayağı İyiydi Çokda Günceldi Ama Kapattık, Gelir Durumumda İyi Değil Hostinge Aylık 50 TL Falan Ödüyorduk Ödeyemedim, Talep Açtım, Full Backup Verdiler, Şimdi Siteyi Baştan Açacağım, Lakin Hatalı Database. MySQL'ü Yüklüyorum. Dosya Boyutu Bayağı Büyüktü 50 MB'den 4 Parça Oldu Bende Attım Hepsini, Sadece İlkinde Hata Verdi. Diğerlerinde Vermedi Ben Tüm Databaselerimi Bu Şekilde Yüklerken Bu Hata Verdi, Sorun Datacache Tablosundaydı Onu Anladım, Bende O Tablonun Adını Değiştirdim LocalHost'da Yeni Forum Oluşturup Onunu datacachesini Attım, Bu Sefer Ne Oldu ? Kategoriler Forumlar Vs. Gitti Footerdeki .. üye .. onlnie vs.'lerde Yeni Açılan Forumdakiyle Aynı Oldu Yardımlarınızı Bekliyorum
İnc/config.php dosyasının yanlış olmasından kaynaklanıyor olabilir
İnc/config.php dosyasını notepad++ ile açınız.
12.satır;
Kod:
Kod:
$config['database']['table_prefix'] ='mybb_';
ile değiştirin.
(02-02-2014, Saat:09:15)ParpaLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İnc/config.php dosyasının yanlış olmasından kaynaklanıyor olabilir
İnc/config.php dosyasını notepad++ ile açınız.
12.satır;
Kod:
Kod:
$config['database']['table_prefix'] ='mybb_';
ile değiştirin.

Alakası Yok Bence, Arkadaş Orada Takılmamış Database Hatalıymış. Datacacheyi Falan Değiştirmiş.

User'ler Düzeltilebilir, Kategoriler Forumlar Nasıl Düzeltilir Hiçbir Fikrim Yok. öneri - Fikir
evet NmDahmeT Öyle.

Off hiçkimsemi bilmiyor üzgün Çok acil 100-200 kişi sitenin açılmasını bekliyor..
Baştan kuracaz napalım üzgün bari buna bakın: http://mybbdepo.com/arkadaslar-forumda-g...onusu.html
Hiç yardım yok üzgün