MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ek Dosya Bozulma Hatası - MyBB 1.6.12
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : torrentfilmindir.org
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.12
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. Gelişmiş Pro İletişim Sayfası (1.0)
  2. G33K Resim boyutlandırıcı (2.3)
  3. Google SEO (1.6.6)
  4. Anasayfa Anket Ekleme Plugin (0.3)
  5. ProStats Gelişmiş İstatistik Plugin (1.7.7)
  6. Kayan Resimli Manşet Plugin (v1)

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Siteden İndirilen .zip eklentisi normal olarak iniyor.Fakat .rar ve .torrent koyunca dosya bozuk ınıyor.Rar dosyasında arşiv hatası torrent dosyasında da indirme hatası veriyor.Eski yedeklerımı yukledıkten sonra oldu fakat onceden çalışıyordu.Sadece ftp baştan yükledik.

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

resim
Güncel+ Sıkıntı Devam Ediyor.
Eğer zip de hata yoksa Admin Panelden .rar ve .torrent yapılandırmanı kontrol et. Bunların yapılandırmasında muhtemelen hata vardır. Yoksa biri sağlan diğeri arızalı neden olsun ki..
(02-02-2014, Saat:11:20)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eğer zip de hata yoksa Admin Panelden .rar ve .torrent yapılandırmanı kontrol et. Bunların yapılandırmasında muhtemelen hata vardır. Yoksa biri sağlan diğeri arızalı neden olsun ki..

İlg,n için teşekkür ederim tekrar kontrol ettim ama benim gördüğüm bir hata yok aynen alttaki resimdeki gibi.

resim
Dosya Uzantısı ana sayfada .torrent şeklinde görünmesi gerekir. Kontrol et..
Mime Türü= application/x-bittorrent şeklinde değiştir.
(02-02-2014, Saat:13:36)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dosya Uzantısı ana sayfada .torrent şeklinde görünmesi gerekir. Kontrol et..
Mime Türü= application/x-bittorrent şeklinde değiştir.

Yaptım Aynı hocam ''geçerli bencoding değil'' hatası verıyor.Ve rarda arşiv hatalı diyor.
Bu hata indirme programlarından olabilir. Araştır
(02-02-2014, Saat:13:54)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu hata indirme programlarından olabilir. Araştır

Hepsine baktım sadece torrentde deil rar arşivleri bozuk çıkıyor.Ve herkeste bozuk çıkıyor.