MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tr Mybbdepo ailesi olarak sizlerin dularini istiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
TR MYBB DEPO.COM Ailesi olarak sizlerin dualarinizi istiyorum cunku annemin sol kolu ve sol bacagi tutmuyor kimselerin basian vermesin bir aydir haastanelerdeyiz arkadaslar üzgün dualarinizi esirgemeyin arkadaslar üzgün
Bi sağlık personeli olarak allah tez zamanda ayağa kaldırır dileklerimiyi belirtileyim
Allah acil şifalar versin geçmiş olsun
Allah acil şifalar versin geçmiş olsun
(18-01-2014, Saat:03:54)alfurkan1064 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Allah acil şifalar versin geçmiş olsun
Allah Şifa Versin İnşallah Annen En Erken Zamanda İyileşir...
Bana göre Anneler ve Babalar kutsal varlıklardır. Annenin veya Babanın elinin kolunun tutmaması demek evlatlarının elinin kolunun tutmaması demektir. Onun için sonuna kadar annenizin yanında olmanızı temenni ederim. Allah Acil şifalar versin..
(18-01-2014, Saat:12:51)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bana göre Anneler ve Babalar kutsal varlıklardır. Annenin veya Babanın elinin kolunun tutmaması demek evlatlarının elinin kolunun tutmaması demektir. Onun için sonuna kadar annenizin yanında olmanızı temenni ederim. Allah Acil şifalar versin..
Sayfalar: 1 2