MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şifremi Unuttum Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar,

Sorunum şu;

Herhangi bir kullanıcı "Şifremi Unuttum"a basınca sayfasına yönlendiriyor. E-mail girin diyor giriliyor. E-maili yazıp Tamam'a tıklayınca Ana Sayfaya yönlendiriyor. Kullandığım temanın Üye şablonlarından "member lostpw" baktım orjinal halinde. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Not: Yazdığım E-mail doğru da olsa yanlış da olsa anasayfaya yönlendiriyor.
--------------------------
Edit: Tamam'a basınca hiçbir hata, mesaj, uyarı vb. vermiyor. Direkt Anasayfaya yönlendiriyor.
---------------------------
Edit: Site adresi:
Kod:
www.forum.cevapburda.net
Ekleme: Yabancı kaynaklarda seo eklentisinden dolayı bu hatanın olabileceği yazmış ama bende seo eklentisi yok.
Tam olarak sorunu anlamadım.
Mesela bir konu içerisinde üye girişi yapılmamış haldeyken, üye girişi yapılırsa tekrar konu içine değil de ana sayfaya yönleniyorsa:
Kod:
http://mybbdepo.com/mybb-otomatik-kalinan-sayfaya-yonlendirme-ders-konusu.html
member.php dosyanda sorun olduğunu düşünüyorum. Orjinaliyle değiştirip dener misin. Şuan üye de olunmuyor Melek - Masum
(16-01-2014, Saat:19:54)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]member.php dosyanda sorun olduğunu düşünüyorum. Orjinaliyle değiştirip dener misin. Şuan üye de olunmuyor Melek - Masum

member.php 'yi orjinalle değiştirdim. Olmadı. Temayı değiştirdim olmadı. Sorun ne olabilir acaba Kararsız
Güncel.. +
Arkadaşlar bu arada daha bir hafta önce MyBB Depo'da yorumumu silebilirken şimdi silemiyorum. Erişim izniniz yok diyor neden?
Arkadaşlar sonra flood oluyor ama Güncel..
--------------------------------------------------------
Ekleme: Kendi sorunumu kendim çözdüm. Bu sorunu yaşayanlar varsa benim çözüm yöntemimi söyleyeyim:

(Önce yedek alalım. Ne olur ne olmaz.)

public_html / inc

dosyasının içindeki "config.php , settings.php ve düzenlediğiniz dosyalar" dışındaki tüm dosyaları orjinalleriyle değiştirdim. Şimdilik sorun çözülmüş gibi duruyor. Bir daha sorun çıkarsa yazarım. Kolay gelsin herkese.