MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: phpmyadmin yedek problemi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Sitemi Başka bir siteye taşıdım DB lerimi yedeklerimi Doğru şekilde götürdüm ama nerde hata yaptm bilmiyorm neden böyle oldu acaba resimdeki gibi

resim

Sitem
Kod:
www.bypowerd.tk

Taşıdığım site
Kod:
www.frmrehberi.tk
Merhaba

Buradaki konunun yararı olacaktır.

Kod:
http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=6072
Bende de olmusdu ben temayi yeniden kurdum tum temalarim hatali cikdi eyer free histsa bazi sql ler yazilmamisda ola bilir manual olarak eklemelisun ben oyle yapdim
(15-01-2014, Saat:23:35)mecdunov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bende de olmusdu ben temayi yeniden kurdum tum temalarim hatali cikdi eyer free histsa bazi sql ler yazilmamisda ola bilir manual olarak eklemelisun ben oyle yapdim

Free ama 000webhost üzerinden açmıs oldugum sitenin yedeklerini alıyorm ben ayrıca hostinger.web.tr den site açtım tk lı ona tasımaya calısıyorm ble sorun veriyor temayı yeniden yükledm olmadı simdi emrekarakaya nın dediğini yapacam inş olur

Teşekkürler Arkadşlar Sorun Çözüldü
Hmm cozzulduyune sevindim ben settingsi duzenlediyini saniyordum
Merhabalar,

root/inc/settins.php Düzenleyin.

Yedek İşlemleriniz Başarılı Sadece Cookie Sorunu Var Bunuda Dediğim Gibi Settings.php Dosyasından Düzenleyin Eğer Dosyayı Düzenlediğinizde Hata Alırsanız mybb_settings Tablosunu Açın Tüm Sayfalara Bakın CTRL+F İle Eski Sitenizi Taratın Yeni Sitenizle Düzenleyin. ( Not Mesela .eskisiten.com Diye Birşey Çıkarsa .yenisitem.com Olarak Düzenle Pek Karışma Orlara Sen Sadece Alan Adını Düzelt.) Tüm Eski Yerleri Yenisiyle Düzenledikten Sonra FTPnizdeki Belitrttiğim Dizindeki settings.php Dosyasını Silin Veya İçini Boşaltın Daha Sonra Sitenize Gelip Yenile Butonuna(F5) Basınız ve FTP'de mybb_settings Tablosunuda Ayarladığınız Değişiklikler settings.php Olarak Otomatik Oluşcaktır, Bu Şekilde Admin Paneline Girip Gereken Ayarlarınızıda Yapabilirsiniz, Forumunuz Kullanıma Açılmış Olacaktır. Takıldığınız Yer Olursa Soru Sormaktan Çekinmeyin Lütfen.

Saygılarımla,

İyi Çalışmalar.