MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Rss Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar acil yardımlarına ihtiyacım var forum da rss beslemesi diye bişey var bir üyem orayı inceliyor bu nedir biri formumdan rss çektiğinde benim yararımamı olur zararımamı ve rss yi kapatmalımıyım nasıl kapatılır ? çok acil !!
Uzun Yazılımı Real Simple Syndication'dur Zengin Site Özeti Anlamı Taşır, Sitenin Konuları Vb. Burada Saklanır. Mesela RSS Konu Çekme Botu Adında Plugin Var Bir Kişi Sitende Rss Adresine Girip Rss Beslemesi Oluşturabilir ve Bunu Kullanabilir, Otomatik Olarak Konularınızı Paylaşır Bir Zararı Yoktur Aslında. Kaldıramazsınız Zaten misc.php İçinde O Link. Eğer Onu Silersen Sitende Hatalar Oluşabilir, Detaylı Anlatım İçin: http://rssnedir.com/
(13-01-2014, Saat:22:46)-NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Uzun Yazılımı Real Simple Syndication'dur Zengin Site Özeti Anlamı Taşır, Sitenin Konuları Vb. Burada Saklanır. Mesela RSS Konu Çekme Botu Adında Plugin Var Bir Kişi Sitende Rss Adresine Girip Rss Beslemesi Oluşturabilir ve Bunu Kullanabilir, Otomatik Olarak Konularınızı Paylaşır Bir Zararı Yoktur Aslında. Kaldıramazsınız Zaten misc.php İçinde O Link. Eğer Onu Silersen Sitende Hatalar Oluşabilir, Detaylı Anlatım İçin: http://rssnedir.com/

hocam ben paylaşmasını istemiyorum benim konularımı , anasayfamdaki rss başlığını kaldırdım ama o dediğiniz misc.php dosyasının yedeğini alıp kaaldırdım ben Kafası Karışmış ama bi hata oluşmadı şimdilik , ne gibi hayalar olur
Hocam ben asdfgh40 adlı üyeyim ismimden ötürü gereksiz bi ban yedim Kafası Karışmış burdan adminlere sesleniyorum , kötü amaçlı bişe paylaşmam etmem kötü söz dahi kullanmam böyle ban sebebimi olur Kafası Karışmış genelde bu isimde alıyorum zaten . neyse konuya gelelim ben misc.php dosyasını sildim hocam rss almasınlar diye , ama hatamı yaptım aceba ,büyük sorunlar olurmu dersiniz lütfen yardımcı olun
RSS Size zarar vermez, zaten züm konu icerigi gösterilmez. Calismayacaklarin Listesi, silip silmemek size kalmis:
  • Forum'lari okundu say linki calismayacak
  • Sifre Forumlar Hata Verecektir
  • Forum'a Kural Eklediyseniz Linki Düzgün Calismayacaktir
  • Yardim Dökümanlari Linki Calismayacaktir
  • Arkadas Listesi Linki Calismayacaktir
  • Gülümsemeler (Smilie) Popup Calismayacaktir
  • MyBB Tarafindan Eklenen Cookie'leri Temizleme Linki Calismayacaktir
  • Iletisim Bilgisi Popup'u Calismayacaktir
  • RSS Calismayacaktir
hemen geri atıyorum o dosyayı Gülümseme ne kadar sorun çıkıyomuş Gülümseme dosyayı tekrar yükledimde anasayfadaki rss beslemesi linkini kaldırdım . İlginiz için saolun
(14-01-2014, Saat:00:48)mehmet123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hemen geri atıyorum o dosyayı Gülümseme aboww ne kadar sorun çıkıyomuş Gülümseme

Her dosyanın bir işlevi vardır! Pakette bulunan dosyalardan herhangi birini sildiğiniz de işlevine göre hata alırsınız.
Arkadaşlar Çok Doğru Söylemiş, Sen Konu Çalınmasın Diye Onu Silmişsin Sana Silme Sorun Çıkabilir Demiştim Ama Israrla Sorun Çıkarmaya Çalışıyorsunuz, Özel Mesaj Atmışsınız Konularım Çalınmasın Diye, Ozaman Ziyaretçilere İçeriği Gizleyiniz, Ama Bu Seferde Google Konularınızı İndexleyemez. Örümcek Botlarınızı Düzenleyin, Ziyaretçi Rankı Yerine Botlara Özel Bir Rank Oluşturup ( Bu Rankı Konuları Görüntüleyecek Şekilde Ayarlayınız. ) Botlara Bu Rankı Verin.