MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Alt Forumları 2 Blok Halinde Gösterme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
isim Eklenti ismi: Alt Forumları 2 Blok Halinde Gösterme
User Eklenti Yapımcısı: Blackinci
Araç-Test Eklentinin Çalıştığı Versiyonlar: 1.6.x
Bilgi-Kaynak Eklenti Açıklaması: MyBB için yapılan bir çok alt forum eklentisi yapıldı ilk yapan Zaher1988 nick li bir arkadaştı ilk fakat tabi bu eklentilerin tekrarı geldi yapımcı arkadaşların türk kardeşlerimizdi fakat bu eklentilerin ortak sorunu server a azda olsa yükleniyorlardı ki hala öyle sanıyorum çok olmasa bile yinede eklentinin (plugin) farkı oluyordur mutlaka. Biz şimdi bu durumdan hiç etkilenmeyecek, server ı yormuyacak, bir uygulama yapıcaz ve css nin nimetlerinden faydalanıcaz hadi yapalım.
http://www.blackinci.com/mybb/35-css-ile...linde.html

Eklenti-Plugin Eklentinin Kurulumu
Durmadan devam edelim çok fazla kod ve kalıp / şablon ile oynamadan bir kaç kod ile bu işilemi yapıcaz sırasıyla işlemleri takip edin

Admin KP=> Şablon & Stil / Şablonlar=> Kullandığınız tema şablonu=> ForumBit Şablonlar=> forumbit_depth3
Açın ve alttaki kodları komple değiştirip kayıt edin

Kod:
<li>{$statusicon}<a href="{$forum_url}" title="{$forum_viewers_text_plain}">{$forum['name']}</a></li>

Admin KP=> Şablon & Stil / Şablonlar=> Kullandığınız tema şablonu=> ForumBit Şablonlar=> forumbit_subforums
Açın ve alttaki kodları komple değiştirip kayıt edin

Kod:
<br />{$lang->subforums}<br /><ul class="alt_forumlar">{$sub_forums}</ul>

Admin Kp>Şablon & Stil>Temalar>Temanız>global.css>Gelişmiş Mod
En Alta Ekle:

Kod:
.alt_forumlar {list-style: none; margin: 0; padding: 0;}
.alt_forumlar li {width: 50%; float: left;}

İşlemlerimiz bukadar alt forumlarımız 2 blok halinde gözükücekler hepinize hayırlı forumlar.

Resim-Grafik Eklenti Önizleme Resimleri
resim

Alıntı Kaynak : mybbdestek.com
eski yani tek sıra hale nasıl getircez ben kodları silmiştim